Haberler

2. IGC Yatırım Jeotermal Finans ve Yatırım Forumu, 28 Mart 2019 – Frankfurt

IGC Invest Jeotermal Finans ve Yatırım Forumu, Frankfurt / Almanya - 28 Mart 2019
Cannur Bozkurt Cannur Bozkurt 24 Oca 2019

İkinci IGC Invest Jeotermal Finans ve Yatırım Forumu, 28 Mart 2019'da Frankfurt / Main'de Almanya'da yapılacak.

Başarılı bir şekilde ilki tamamlanan IGC Invest Geothermal’dan sonra, ThinkGeoEnergy ve Enerchange sizi, Almanya’nın Frankfurt / Main kentindeki ikinci küresel jeotermal yatırım forumuna davet ediyor. Avrupa’nın finans sektörünün merkezinde gerçekleşen etkinlik, risk azaltma, erken aşama finansmanı, piyasa teşvikleri, karma finansman seçenekleri, çok oyunculu projeler ve çıkış stratejileri gibi jeotermal enerji gelişimine yatırım yapmanın önemli unsurlarına odaklanacak.

Türkiye, Endonezya, Afrika, Avrupa, Latin Amerika gibi büyüme gösteren pazarlardaki gelişmeye olan ilginin artmasıyla birlikte projelerde ilerleme sağlayabilme durumu, özellikle geliştirme aşamasındaki projeler için yeterli fon sağlama zorluğuyla karşı karşıya kalmaya devam etmektedir. Çok taraflı programlar ve kalkınma bankaları, erken dönemde kalkınmaya yardım ederken, jeotermal projeleri ilerletmek için hala yeterli özkaynak desteği bulunmamaktadır.

IGC Invest Jeotermal etkinliği, özel sermaye, altyapı, borç, kurumsal yatırımcılar ve kamu sermaye fonlarının yanı sıra kalkınma bankaları, fonlar ve kurumlar gibi kamu fonu ortakları dahil olmak üzere jeotermal endüstri liderleri ve uluslararası yatırımcılar için tsarlanmış yıllık bir forum ve platformdur. . Yatırımcıların ve jeotermal enerji endüstrisinin küresel çapta enerji altyapısı geliştirmedeki yatırım fırsatları ve zorlukları hakkında eğitilmesi için farkındalığın arttırılmasına yardımcı olmak için ayrıca düzenlenmektedir.

Tarih: 28 Mart 2019

Yer: Frankfurt / Main

Mekan: Hotel Villa Kennedy, Frankfurt

Etkinlik sitesi: www.investgeothermal.com

Erken kayıt: 31 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir

Etkinlikte uluslararası ortaklarla birlikte çalışılmaktadır. Programın detayları önümüzdeki günlerde paylaşılacaktır.

Program konuları:

  • Jeotermale yatırım yapmak – öz sermaye tarafı
  • Jeotermal bankacılık – borç finansmanı ve program desteği
  • Proje ve finansal başarının iyileştirilmesine yönelik kalkınma yaklaşımları
  • Doğrudan kullanım

Etkinlik sitesi

Kaynak: ThinkGeoEnergy