Haberler

2020 Dünya Jeotermal Kongresi, İzlanda için kayıt açıldı

WGC2020, 2020 Dünya JEotermal Kongresi Web sayfası - kayıt
Cannur Bozkurt 22 Tem 2019

Reykjavik / İzlanda'da organizatörler tarafından 2020 Dünya Jeotermal Kongresi'ne kayıt açıldı. WGC, İzlanda'nın jeotermal sektörünün ev sahipliği yaptığı Uluslararası Jeotermal Birliği'nin bir etkinliğidir.

İzlanda’da gerçekleşecek olan 2020 Dünya Jeotermal Kongresi’nin organizatörleri, WGC 2020’ye kaydın başladığını ve delegelerin şimdiye kadarki en büyük jeotermal etkinlikte yerlerini almak için er ya da geç kayıt yaptırmaları gerektiğini duyurmaktan memnuniyet duyuyor. Nihayet İzlanda’nın Reykjavik kentinde düzenlenen ve jeotermal endüstrisinin bu büyük olasılıkla beklenen amiral gemisi olayı, tüm Jeotermal topluluğunu “Kaynağa Bağlan” teması altında bir araya getirecek.

Beş günlük Kongre ve Sergi, 27 Nisan – 1 Mayıs 2020 tarihleri arasında Harpa Reykjavik Konser ve Konferans Merkezinde gerçekleştirilecek ve İzlanda’nın Reykjavik dışındaki en son jeotermal elektrik santrallerine yapılacak olan saha gezilerine çıkacak kapsamlı bir Teknik Program, Kısa Kurslar ve akşamdan programlarından oluşacak.

Erken kayıt 15 Ocak 2020’de sona ermektedir.

Kaydınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy