Haberler

Alman Jeotermal  Kongresi – 27-29 Kasım  2018, Essen/ Almanya

Alman Jeotermal  Kongresi 2017 (Kaynak: BVG)
Cannur Bozkurt Cannur Bozkurt 19 Eyl 2018

Almanya'nın Jeotermal Derneği (BVG) tarafından her yıl düzenlenen Alman Jeotermal Kongresi, bu yıl 27-29 Kasım 2018 da Essen / Almanya'da gerçekleşecek.

Alman Jeotermal Derneği (Bundesverband Geothermie, BVG), 2018 Alman Jeotermal Kongresi’ne (DGK)  davet ediyor. Etkinlik, 27-29 Kasım 2018, Essen / Almanya’daki Haus der Technik’te gerçekleşecek.

Kongre, Almanya’da jeotermal enerji gelişim potansiyelinin güncel bir statüsünü , mevcut pazar gelişmelerini ve proje örneklerini, profesyonel tartışmaların paylaşılması için geniş bir alan sunmaktadır.

Kongre programı, çok sayıda başvuru nedeniyle daha da genişletildi. Bu yılki jeotermal konferansın ziyaretçileri, sekiz araştırma projesi, 21 forum ve dört adet paralel konferans dizisinde, sığ ve derin jeotermal enerji konusunda sekiz çalıştay ve pratik deneyimleri izleyebileceklerdir.

Kongre 170’in üzerinde konuşmacının mevcut araştırma ve uygulamalarını sundukları, bugüne kadar 85’i aşkın araştırma kurumu ve şirketin temsil edildiği, uluslararası uzmanlarla yapılan değişimler sayesinde on iki İngilizce konuşulan oturum ile düzenlenmektedir. Ayrı bir atölyede, bu yıl ortak ülke olan Danimarka ve iş fırsatları sunulacaktır.
Kongre programı, destekleyici program hakkında bilgi ve kayıt olma imkanı yeni tasarlanan web sitesinde bulunabilir. www.der-geothermiekongress.de.

Kaynak: Email bildirisi