Haberler

Alman Jeotermal Sektörü, yatırımcılar için cazip bir yatırım haline geldi

Praxisforum.Geothermie Bayern Konferansı 2016'da Yatırım Konuşması (kaynak: Enerchange)
Eren Günüç 11 Eyl 2017

Almanya'nın jeotermal enerji sektörü, uluslararası yatırımcılar için cazip bir yatırım hedefi haline geldi ve Jeotermal Yatırım, 12 Eylül 2017'de gerçekleşecek olan Praxisforum Geothermie.Bayern jeotermal konferansında bir Yuvarlak Masa toplantısının konusunu oluşturuyor.

Almanya’daki jeotermal enerji sektörü, uluslararası yatırımcılar tarafından ilgi çekici bir yatırım hedefi haline geldi. Bu ve daha fazlası yarın Münih, Bavyera, Almanya’da toplanacak olan Praxisforum Geothermie.Bayern konferansının konusu.

200’den fazla katılımcı ile bu yılki kongre, 2016 yılının en başarılı etkinliklerinden biri sayılıyor. Özellikle yatırımcılar geçen yıl verimli bir yatırım olması için Almanya’da jeotermal enerjiyi keşfettiler. Panel Yuvarlak Masa “Invest Geothermal” ikinci kez, bir değişim platformu yaratma fikrini izleyerek, yatırımcıları ve proje geliştiricileri bir araya getirerek jeotermal enerjiyi finans sektörü için daha cazip hale getiriyor.

“Son birkaç yılda Almanya’da jeotermal enerji tarafından sunulan imkânları yatırımcılara ikna etmek çok zor oldu. Bu önemli ölçüde değişti. Yarın (12 Eylül 2017) başlayacak Praxisforum Geothermie.Bayern’e, merkezi Avrupa’nın en aktif jeotermal pazarında teknoloji ve proje geliştirme konusundaki son gelişmeler hakkında bilgi almak için bir takım yatırımcılar, yerli ve uluslararası bankalar katılıyor “diyor Dr. Kongre organizatörü Enerchange’in Genel Müdürü Jochen Schneider.

ThinkGeoEnergy, Yuvarlak Masa Yatırım Tartışmalarına liderlik edecek ve etkinlik hakkında rapor verecektir.

Etkinliğe ve katılan şirketlerin listesine ilişkin daha fazla ayrıntı, etkinliğin web sitesinde bulunabilir.

ThinkGeoEnergy aracılığıyla