Haberler

Araştırma Görevlisi İlanı – Jeotermal Rezervuar Mühendisliği, Auckland Üniversitesi, NZ

Mt Eden den Auckland görünümü (Kaynak: Flickr, CC, By: Harrison Gulliver)
Cannur Bozkurt Cannur Bozkurt 20 Eyl 2018

Yeni Zelanda'da bulunan Auckland Üniversitesi Jeotermal Enstitüsü Rosalind Archer ekibi içinde çalışabilecek Jeotermal rezervuar mühendisliği alanında araştırma görevlisi arıyor.

Auckland Üniversitesi, jeotermal rezervuar mühendisliği alanında Jeotermal Enstitüsü’nün Rosalind Archer ekibiyle birlikte çalışacak araştırma görevlisi için iş ilanı açtı.

  • İş No: 20100 – Araştırma Görevlisi – Jeotermal Rezervuar Mühendisliği
  • Kampüs: Auckland City Kampüsü
  • Tam / Yarı Zamanlı: Tam Zamanlı
  • Kalıcı / Sabit Süre: Sabit Süre

Auckland Üniversitesi, Yeni Zelanda’nın en büyük üniversitesi olarak ülkenin en başarılı Mühendislik Fakültesine ev sahipliği yapmaktadır. Mühendislik Bilimleri Bölümü (DES), jeotermal rezervuar modelleme teknolojisinde bir proje üzerinde çalışmak için yetenekli bir Araştırma Görevlisi arıyor.

Başarılı aday, yeni nesil jeotermal rezervuar modelleme teknolojisini geliştiren bir araştırma grubunun parçası olarak çalışacaktır. Bu araştırma jeoloji ve üretim verilerinin entegrasyonu, belirsizlik ve parametre tahmini ve jeotermal modelleme için ileri sayısal yöntemler ile ilgilidir.  Aday, Profesör Rosalind Archer ile beraber çalışacak, projenin kapsamını, hem grup hem de daha geniş Jeotermal Enstitüsü araştırması portföyü ile uyumlu olarak kendi bilgi ve becerilerini en iyi şekilde tamamlayacak şekilde, projenin kapsamını belirleme esnekliğine sahip olacaktır.

Adayda aranan özellikler;

  • Jeotermal enerjinin (veya ilgili bir disiplinin) sayısal yönlerine odaklanarak Mühendislik veya Jeoloji alanında doktora yapmış olmak
  • Gözenekli ortamlarda akış konusunda güçlü bilgisayar programlama ve modelleme becerilerine sahip olmak
  • Profesör Archer ile birlikte yüksek kaliteli araştırma çıktıları üretebilecek olmak

Başvuru;

Adaylar, 14 Ekim 2018 kapanış tarihine kadar online olarak başvurabilirler. Tüm başvuruların çevrimiçi olarak gönderilmesi istenmektedir.

Başvurular arasında bir kapak mektubu, yeterlilik / araştırma kanıtı, güncel özgeçmiş ve üç referansın iletişim bilgileri istenmektedir. Kısa listeye giren adaylar için referans mektupları talep edilebilir.

Bu pozisyon 2 yıl içindir.

Kaynak: University of Auckland