Haberler

Bildiri Çağrısı – GRC Yıllık Toplantısı 2019, Son Başvuru Tarihi 15 Mart 2019

Cannur Bozkurt Cannur Bozkurt 7 Mar 2019

42. GRC Yıllık Toplantısı için bildiri gönderiminin son tarihi 15 Mart 2019’da.

Jeotermal Kaynaklar Konseyi (GRC) sizi jeotermal araştırma, keşif, politika, geliştirme ve kullanma konularını kapsayan en son teknik çalışmalarınızı 15-18 Eylül 2019 tarihlerinde, Kaliforniya, Palm Springs Kongre Merkezi’nde bulunan GRC’nin 42. Yıllık Toplantısında sunmaya davet ediyor. Bu yılki tema Jeotermal: Uzun Dönem İçin Yeşil Enerji.

GRC 2019 Yıllık Toplantısında sunum yapmak sağladığı prestijin yanı sıra katılımcının sektörde uzman olarak tanınmasında önemli bir etkinliktir. Uluslararası katılım, GRC Yıllık Toplantısı teknik programlarının başarısının önemli bir parçasıdır.

GRC Yıllık Toplantısına katılmak isteyen herkes bir bildiri sunmalıdır!

Makalenizi göndermeden önce talimatları okumanı ve uygulamanız rica edilmektedir. Talimatların izlenmemesi Bildirinizin reddedilmesine neden olabilir. Yazarlar, GRC’nin 2019 Yıllık Toplantısında afiş ve / veya sözlü teknik sunum yapabilirler. Bildiri teslimi için son tarih 15 Mart 2019, Cuma.

Önerilen konular, gerekli şablonlar ve kabul standartları hakkında ayrıntılı talimatlar için GRC web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy