Haberler

CanGEA, Kanada’daki jeotermal yatırımcılarına ücretli vergi semineri, 26 Eylül 9:30

Cannur Bozkurt Cannur Bozkurt 7 Eyl 2018

CanGEA, Calgary'de 26 Eylül'de vergi teşviki programları ( CRCE ve SR & ED) hakkında bilgilendirme seminerine ev sahipliği yapıyor. Seminerin amacı Kanada’daki jeotermal yatırımcılarına ve diğer ilgili taraflara, Kanada’daki jeotermal yatırımcılarına sunulan en son federal vergi teşviki programlaması ve güncellemeleri hakkında bilgi verilecektir.

CanGEA, Kanada’nın Yenilenebilir ve Muhafaza Giderleri ile Bilimsel Araştırma ve Deneysel Gelişim vergi teşviki programlarına ilişkin bir bilgilendirme seminerine ev sahipliği yapacak.  Kanada Gelir Kurumu (CRA), Doğal Kaynaklar Kanada (NRCan) ve Maliye Kanada temsilcilerinden oluşan bir ekiple 26 Eylül’de 930- Calgary’de, Bennett Jones Calgary ofisinde saat 12’de gerçekleştirilecektir.

Seminer Detayları:

CanGEA, federal programlama için jeotermal elektrik ve ısı projesi uygunluğu konusunda CRA, NRCan ve Finance Canada ile birlikte çalışmaya devam ediyor. Son zamanlarda, CRA, CanCEA’ya, CRCE’nin jeotermal projeler için uygunluğunun yorumunu sağlamıştır. Seminer, CRA, NRCan ve Finance Canada temsilcilerinden oluşacak ve jeotermal endüstrisinde mevcut olan çeşitli federal programlar ve vergi önlemlerine genel bir bakış sunmaya odaklanacak.

Seminerin amacı Kanada’daki jeotermal geliştiricilere ve diğer ilgili taraflara Kanada’daki jeotermal geliştiricilere sunulan en son federal vergi teşviki programlaması ve güncellemeleri hakkında bilgi verme şansı vermektir. Seminer ayrıca katılımcılara programlama ile ilgili genel sorular sorma fırsatı sunacaktır.

Seminer, CRCE 43.1 / 43.2 vergi teşviklerini, SR & ED’nin yanı sıra her bir vergi programı ile mevcut farklı süreçleri, yani ajans irtibatlarını ve resmi süreçleri kapsayacaktır. Etkinlik katılımcılarına, CRA CRCE yorumunun ücretsiz bir kopyası verilecektir.

100 Kanada Doları  bedelli Seminere bu linkten kayıt olabilirsiniz.

Kaynak: Linkedin