Haberler

GRC 2019 Onur ve Ödüllerine aday gösterimi başladı

2018 GRC Ödülleri sahipleri (kaynak: GRC)
Cannur Bozkurt Cannur Bozkurt 24 Nis 2019

Jeotermal Kaynaklar Konseyi (GRC), jeotermal topluluğun dünya çapındaki seçkin meslektaşlarını tanımak için yıllık GRC Ödülleri adaylarını arıyor.

ABD merkezli Jeotermal Kaynaklar Konseyi (GRC), bu yılki GRC Onur ve Ödüllerine aday seçiminin başladığını açıkladı.

Etkinlik, ödüller ile dünyanın dört bir yanından jeotermal topluluğun seçkin meslektaşları tanıtmakta ve 1970’lerin sonlarından bu yana jeotermal takvimin bir göstergesi olarak devam etmektedir. Kazananlar, 15–18 Eylül tarihleri ​​arasında ABD’nin Palm Springs kentinde gerçekleşecek GRC Yıllık Toplantısı ve Fuarında onurlandırılacaktır.

Joseph W. Aidlin Ödülü, Jeotermal Kaynaklar Konseyi’ne ve jeotermal kaynakların geliştirilmesine büyük katkılar sağlayan adaylar içindir.

Jeotermal Öncü Ödülü jeotermal kaynakların geliştirilmesinde göze çarpan başarılar için verilmektedir. Sanayiye kalıcı olarak katkıda bulunan jeotermal toplum üyelerinin dünya çapındaki öncü çabalarını temsil eder.

Henry J. Ramey, Jr. Jeotermal Rezervuar Mühendisliği Ödülü, jeotermal rezervuar mühendisliği alanındaki olağanüstü başarıları takdir etmektedir.

Ben Holt Jeotermal Elektrik Santrali Ödülü, jeotermal elektrik santrali tasarımı ve inşaatı alanındaki üstün başarıları ödüllendirmektedir.

Özel Başarı Ödülü, jeotermal enerji gelişiminin ve ilgili alanların herhangi bir yönündeki özel veya olağanüstü başarılara verilmektedir.

Bu ödüllerin sahipleri genellikle akademik, bilimsel ve ticari jeotermal topluluklarda ömür boyu bir başarıya sahiptir ve jeotermal sektörün en prestijli kişileri arasında değerlendirilmektedir. Aday Gösterme Formu da dahil olmak üzere, GRC Ödülleri hakkında daha fazla bilgi GRC web sitesinde mevcuttur.

Başvurular için son tarih 14 Haziran 2019.

Kaynak: ThinkGeoEnergy