Haberler

GRC Yıllık Toplantı ve Fuar Sergisi, Reno,Nevada- 14-17 Ekim 2018, Kayıtlar Başladı.

Cannur Bozkurt Cannur Bozkurt 8 Ağu 2018

GRC Yıllık Toplantı ve Fuar Sergisi bu yıl Reno,Nevada-Amerika’ da düzenleniyor. 14-17 Ekim 2018’ de gerçekleştirilecek olan toplantı için kayıtlar başladı.

GRC (Geothermal Resource Council) Yıllık Toplantı ve Fuar Sergisi bu yıl Reno,Nevada-Amerika’ da düzenleniyor. 14-17 Ekim 2018’ de gerçekleştirilecek olan toplantı için kayıtlar başladı.

GRC Yıllık Toplantısı & Fuarı, sektörün önde gelen jeotermal enerji bilim insanları, üreticileri, yenilenebilir enerji sektörü yatırımcıları, kanun düzenleyicileri, kamu çalışanları ve jeotermal iş dünyasının önemli liderlerinin bir araya geldiği yılın en büyük toplantısıdır.

Dört günlük etkinlik, teknik, politika ve jeotermal pazarı ile ilgili konferans oturumları, eğitim seminerleri, yerel jeotermal alanlara ziyaretler ve yerel yenilenebilir enerji projelerine gerçekleştirilecek turlar ve çeşitli networking fırsatları sunacaktır.

30 Eylül 2018’de sona erecek olan erken kayıt indirimini kaçırmayın. Toplantı ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

GRC Meeting 2018

GRC Yıllık Toplantısına bireysel olarak bu linkten başvurabilirsiniz.

Toplu kayıtlar için  alay@geothermal.org adresine email atabilirsiniz.

Kaynak: Thinkgeoenergy