Haberler

GRC Yıllık Toplantısı 2018, Oturum Çağrısı, 18 Şubat 2018 tarihine kadar

Workshop at the GRC Annual Meeting 2017 in Salt Lake City/ UT (source: GRC)
Eren Günüç 2 Şub 2018

Jeotermal Kaynaklar Konseyi (GRC), 14-17 Ekim 2018 tarihlerinde Nevada'da düzenlenecek olan Yıllık Toplantısı'nın oturumlarını ve içeriğini geliştirmek için yeni bir yaklaşım olan "Call for Sessions" Oturum çağrısını yayınladı.

Jeotermal Kaynaklar Konseyi, 14-17 Ekim 2018 tarihleri ​​arasında Nevada Reno’da düzenlenecek olan GRC Yıllık Toplantısı programını geliştirmek için yeni bir yaklaşımla “Oturum Çağrısı” yayınladı.

Bu yeni bir yaklaşım ve GRC, bu yıl yapılan toplantıda oturumlar için teklifler alıyor. Oturumlar, üç kişi ile; bir oturum başkanına ve iki eşbaşkan tarafından organize edilebilir ve yönetilebilir. Başarılı oturum başkanlarının teknik makaleleri almak ve incelemeleri düzenlemek için yardımcı olmaları beklenmektedir.

Oturum Teklifi işlemi basittir. Lütfen 18 Şubat 2018 tarihine kadar bir oturum başlığı ve Açıklaması’nı alay@geothermal.org adresinden Anh Lay’e e-posta ile gönderin.

Teklifin gerekliliklerine ilişkin ayrıntılar aşağıda detaylandırılmıştır:

Oturum Başlığı: Oturum önerileri bilgilendirici bir başlık içermeli (boşluklar hariç 20-300 karakter)

Açıklama: Oturum açıklaması 250 kelimeyle sınırlıdır. Açıklama, inceleme işlemi sırasında kullanılacaktır. Oturum açıklamaları, toplantıya olası katılım için GRC Yıllık Toplantı komitesi tarafından incelenecektir. Başarılı oturum önerileri, özet sunum aşamasında, sunum yapanların soyut sunmaları için uygun bir oturum belirlemesine yardımcı olmak için GRC web sitesinde listelenecektir.

Ayrıntılar ve daha fazlası: GRC Website, ThinkGeoEnergy