Haberler

IGC Etkinlikleri – 2019’da ThinkGeoEnergy & Enerchange’den üç jeotermal etkinlik

IGC Türkiye, 2018 - Açılış, Ankara
Cannur Bozkurt Cannur Bozkurt 21 Ara 2018

Alman Enerchange işbirliği ile ThinkGeoEnergy, 2019 için üç IGC etkinliği düzenliyor: Frankfurt'ta IGC Invest Geothermal Finans ve Yatırım Forumu, IGC Azor Adaları - Terceira / Azores'de Adalar jeotermal etkinliği ve İzmir'de 4. IGC Türkiye.

IGC Etkinlikleri – ThinkGeoEnergy ve Alman ortağı Enerchange işbirliğinde, 2019’da sektöre damga vurmaya devam eden üç jeotermal etkinlik gerçekleşecek.

IGC Invest

IGC Invest Geothermal, jeotermal enerji finansman ve yatırım forumu ve jeotermal geliştiriciler, endüstri liderleri ve özel sermaye, altyapı, borç, kurumsal yatırımcılar ve kamu sermayeli fonlar, kamu finansmanı ortakları ve kurumları dahil olmak üzere uluslararası yatırımcılar için bir ağ platformudur.

Etkinlik 28 Mart 2019’da Frankfurt / Almanya’da yapılacak.

Web sitesi: www.investgeothermal.com

IGC Azores Adaları

Kaynak oluşturma, keşif, tesis teknolojisi ve sosyal ve çevresel etki değerlendirmesi dahil olmak üzere ada devletleri üzerinde jeotermal gelişmeye odaklanacak bir etkinlik. EXERGY ve EDA ile işbirliği içinde gerçekleştirilecek.

Terceira Adası / Azores’te 15-16 Mayıs 2019’da yapılacak.

Web sitesi: www.igc-islands.com

4. IGC Türkiye

Türkiye’de jeotermal enerji sektörünün en önemli etkinliklerinden bir olan IGC Türkiye, 2019’da jeotermal sektörünün kalbi İzmir’de düzenlenecek ve Türk ve uluslararası jeotermal sektörü bir araya getirecek. IGC Türkiye’nin önceki etkinlikleri, 2016 – İzmir, 2017 – İzmir, 2018 – Ankara’da JeotermalHaberler işbirliği ile gerçekleşmişti.

6-8 Kasım 2019’da İzmir / Türkiye’de yapılacak.

Web Sitesi: www.igc-turkey.com

Bizlerle ayrıca görüşebileceğiniz diğer etkinlikler:

GeoTherm fuar ve kongresi, Offenburg / Almanya – 13-15 Şubat 2019

Avrupa Jeotermal Kongresi, Lahey / Hollanda – 11-14 Haziran 2019

Kaynak: ThinkGeoEnergy