Haberler

IGC Türkiye 2017 Ek Sergi Alanı ile Büyümeye Devam Ediyor

Eren Günüç 24 Nis 2017

IGC Türkiye 2017 düşük bütçeli firmaların da sergi açabilmesi için IGC Türkiye kongresi sergi alanı artık 2 kata çıkardı. Tüm Türkiye jeotermal endüstrisini bir araya toplamaya kararlıyız.

22-24 Mayıs 2017 tarihleri arasında İzmir Swissotel’de yapılacak Türkiye’nin en geniş çaplı jeotermal kongresi IGC Türkiye 2017 büyümeye devam ediyor.

Dünya Bankası ve ESMAP’ın ortak ev sahipliğinin ardından Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Birliği (JESDER) ve Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliğinin İş Birliği ortağı olmasının ardından yerli ve yabancı sektör yöneticilerinin ilgisi iyice artmış durumda.

22 Mayıs tarihinde saat 13:30’da Dünya Bankası Çalıştayı ile başlayacak kongre, 23 Mayıs tarihindeki 6 farklı oturum ile devam edip 24 Mayıs’ta Exergy Jeotermal Santral Teknik Gezisi ile son bulacak.

IGC Türkiye Katılımcılarına harika Network fırsatları sunuyor

IGC Türkiye 2017 katılımcılarına 22 Mayıs akşamı Exergy Lounge etkinliği ve 23 Mayıs akşamı sponsorlar ve konuşmacılara özel gerçekleşecek IGC Executive Dinner etkinliği ile sektörü tam olarak kaynaştırıyor.

Sponsorluklar

MW sponsorlarımız: Exergy, Egesim – Atlas Copco, Schlumberger ve Ormat.
kW sponsorlarımız ise Bordrill Sondaj, Lemnis Yerbilimleri, Turboden ve Türbosan Pompa.

Kalan Sponsoruklar

1 adet GW sponsorluk ve 1 adet MW sponsorluk sahiplerini beklemekte. Çeşitli miktarda kW sponsorluk hala mevcut olmakla beraber isimlik/yaka bandı sponsorluğumuz da sahibini beklemekte.

Siz de son anda sponsorlarımız arasına katılabilir ve  bu harika etkinlikte adınızı duyurabilirsiniz.

 


İndirimli fiyat ile 4.Kat Sergisi ve Roll-Up Sergisi Seçenekleri

Yoğun istek üzerine düşük bütçe ile sergi açmak isteyen firmalar için kongre salonumuzu 2 kata çıkardık ve Swissotel 4.katı sergi alanı olarak genişlettik. İsteyen firmalar 4.katta 4 metrekare stand için indirimli bir ücret ödeyebilecekler ya da aynı ücrete 1m genişliğindeki roll-up larını kongre salonlarının olduğu 5.katta RollUp Sergi bölümüne koyabilecekler.

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Eren Günüç
+90 533 342 5783
eren@jeotermalhaberler.com