Haberler

IGC Türkiye 2017 Jeotermal Kongresi Başarıyla Tamamlandı

Ormat Technologies CEO'su Isaac Angel'ın açılış konuşmasından unutulmayacak bir an.
Eren Günüç 29 May 2017

IGC Türkiye 2017 Uluslararası Jeotermal Kongresi 22-24 Mayıs 2017 tarihleri arasında İzmir Swissotel'de gerçekleşti.

Geçtiğimiz hafta İzmir’de düzenlenen IGC Türkiye jeotermal konferansının ardından, etkinliğin desteklenmesi için ekibinize ve sizlere teşekkür etmek istiyoruz.

İlk teşekkürümüz ortak ev sahibimiz olan Dünya Bankası ve ESMAP programına.

İş birliği ortaklarımız JESDER Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği, JKBB T.C. Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’ne ve JEVAK Jeotermal Vakfına, Ana sponsorumuz Doğan Jeotermal Grup, MW Sponsorlarımız Exergy, Egesim – Atlas Copco, Schlumberger ve Ormat’a, kW sponsorlarımız Bordrill Sondaj, Arar Petrol, Türbosan Pompa, Turboden, Lemnis Yerbilimleri ve Amerika’dan son dakika kongremize yetişen PowerChem firmasına ve küresel iletişim orağımız Anadolu Ajansı’na sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Umarız bu etkinliği faydalı bulmuşsunuzdur ve şirketinizi sergilemek ve devam eden çeşitli kitlelerle etkileşimde bulunmak için iyi bir fırsat sunmuşuzdur.

Toplamda 300’den fazla katılımcı ile gerçekleşen etkinliğimizde, katılımcılar ve Türk ve uluslararası katılımcılarda önemli bir artış görüldü. Bu yıl Dünya Bankası ve sektördeki diğer önemli bankaların katılımıyla gerçekleşen kongre, Türkiye’deki jeotermal enerji sektörüne verilen önemi de gözler önüne serdi.

Açıkçası, bizimle aynı fikirde olduğunuzu görmekten mutluyuz ve bunun Türkiye’nin jeotermal enerji sektörünün daha da büyümesinde umut verici bir işaret olduğunu umuyoruz.

Uluslararası basında kongremiz yoğun ilgi gördü.

Kongre sunularını ve fotoğrafları kayıtlı katılımcılarımız ile en kısa zamanda paylaşacağız.

Desteğiniz için teşekkür eder, gelecek yıl yine kongremizde sizleri görmek isteriz. Gelecek yıl yapılacak olan etkinliğimiz, Nisan 2018′de yine aynı yerde İzmir’de yapılacak ve sizlere sponsorluk pozisyonları için erken indirimli özel bir fiyatla güvence altına alma imkânı sunuyoruz. Ayrıntılar için bizimle iletişime geçin.

Saygılarımızla,
IGC Türkiye ekibi:  Eren Gunuc, Dr. Jochen Schneider ve Alexander Richter