Haberler

IGC Türkiye Jeotermal Kongresi ve Fuarı, 2019’da İzmir’de düzenlenecek

IGC Türkiye, 2019, İzmir'de düzenleniyor.
Cannur Bozkurt Cannur Bozkurt 18 Ara 2018

IGC Türkiye Jeotermal Kongresi ve Fuarı, 2019'da İzmir'e dönüyor. Gelecek yıl dördüncü kez düzenlenecek olan etkinlik, jeotermal enerji sektörünün Türkiye'den ve uluslararası paydaşlarını bir araya getirecek.

IGC (International Geothermal Conferences) Türkiye, 2019 Kasım ayında İzmir’de düzenlencek.

Geliştiriciler, operatörler, tedarikçiler, devlet organları, belediyeler ve yetkililerden temsilcilerin bir araya geleceği konferans, jeotermal kalkınma ve işletme, teşvikler, tarifeler ve fonlama şemaları, ölçek ekonomisi ve maliyet azaltma potansiyeli ile ilgili güncel konuları tartışacak, ısı ve elektrik üretim tesislerinin geliştirilmesine yönelik beklentileri araştıracak, sondaj ve işletme sonrası zorlukları ve çözümleri tartışacaktır.

IGC Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu arasındaki en ilginç jeotermal pazarın zorluklarını tartışmak için 300’den fazla delege ile tanışabileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Kongre, sektördeki Türk ve uluslararası oyuncular ve fırsatları keşfetmeye ilgi duyanlar için forumlar sunmaktadır. Türkçeden İngilizceye ve İngilizce’den Türkçe’ye eş zamanlı çeviri ile, kongreye hem Türk hem de uluslararası katılımcılar tarafından erişilebilir.

Etkinlikle ilgili ayrıntılar Ocak 2019’da paylaşılacaktır.