Haberler

İhale: Tam Hizmet Jeotermal Sondaj Sözleşmesi, Alalobad, Etiyopya

Aluto Langano jeotermal santralinde kuyu, Etiyopya (kaynak: ThinkGeoEnergy, creative commons)
Cannur Bozkurt 2 Tem 2019

Dünya Bankası, Etiyopya Elektrik Gücü (EEP) ile birlikte, Alalobad Jeotermal Projesi için “Tam Hizmet Sondaj Yüklenicisi ve Sarf Malzeme” ihale duyurusunda bulundu.

Dünya Bankası, Etiyopya’da bir İhale Duyurusu yayınladı. Sözleşme, Dünya Bankası’nın EEP / Etiyopya ile bir kredi anlaşması kapsamında ihale edildi.

İhale kimlik numarası: ET-EEP-24663-CW-RFB

Federal Demokratik Etiyopya Cumhuriyeti, Uluslararası Kalkınma Birliği / IDA’dan / Jeotermal Sektör Geliştirme Projesi / GSDP’ye mal olmak üzere kredi aldı ve bu kredinin gelirinin bir kısmını Satın Alma Sözleşmesi kapsamında yapılan ödemelere uygulamak istiyor; Alalobad Jeotermal Projesi İhalesi No. ET-EEP-24663-CW-RFB

Etiyopya Elektrik Gücü (EEP) şimdi, Alalobad Jeotermal projesi için Tam Hizmet Sondaj Yüklenicisi ve Sarf Malzemesi alımı için uygun ve kalifiye teklif sahiplerinden kapalı usul ihaleye davet ediyor. Tam Hizmet Sondaj Yüklenicisi (FSDC), gerekli tüm ilgili hizmetleri, deneyimli personeli, araçları tedarik edecektir.

İhale, Dünya Bankası’nın Kılavuzlarında belirtilen Uluslararası Rekabetçi İhale (ICB) prosedürleri yoluyla gerçekleştirilecektir..

Ayrıntılı yeterlilik ve değerlendirme kriterleri ihale dokümanında belirtilmiştir.

Teklifler, dökümanda belirtilen adrese 30 Ağustos 2019, 14:00 veya öncesinde gönderilmelidir. Elektronik teklife izin verilmemektedir. Geç verilen teklifler reddedilecektir. Teklifler, 30 Ağustos 2019’da, öğleden sonra 2: 30’da şahsen katılmayı tercih eden teklif sahiplerinin temsilcilerinin huzurunda açılacaktır.

Tüm tekliflere, 300.000 ABD Doları değerinde garanti bedeli / mektubu talep edilmektedir.

Konuya ilişkin detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy