Haberler

İndirmeye hazır, Jeotermal Enerjiyi açıklayan eğitim posteri

Yer Bilimleri Haftası 2019 için GRC'nin jeotermal poster fotoğrafı
Cannur Bozkurt 9 Ağu 2019

GRC orta okul öğrencilerine teknolojiler ve jeotermal enerji endüstrisinin misyonu hakkında eğitime yönelik bir poster yayınladı.

Jeotermal Kaynaklar Konseyi (GRC), orta okul öğrencilerine jeotermal enerji konusunda yardım etmeyi ve sektörün teknolojilerinin ve kamuoyunun misyonunun duyurulması amacı ile yeni bir poster yayınladı.

Poster parlak, İngilizce ve İspanyolca sürümleriyle ikiye katlanmış ve 22 inç x 34 inç boyutlarında ve sınıfta veya başka bir eğitim tesisinde sergilemek için ideal.

GRC, Dewhurst Grubuna afiş tasarlamadaki yardımları ve destekleri için ayrıca sponsorları Horizon Well Logging; Ormat Teknolojileri; Cyrq Enerji; Coso İşletme Şirketi; EGS, Inc. ve Dewhurst Grubuna teşekkür etti.

Posterin 10.000 kopyası, Yer Bilimleri Haftası Araç Kiti‘nin bir parçası olarak Amerikan Yerbilimleri Enstitüsü (AGI) tarafından dağıtılan ve yer biliminde yüksek kaliteli öğretme ve öğrenmeyi destekleme öncelikli olan okul eğitim paketlerinde gönderilecektir.

Yer Bilimleri Haftası, ABD jeoloji topluluğu tarafından yapılan önemli bir yıllık erişimdir. “Yerbilimlerindeki çeşitliliği, eşitliği, dahiliyeti ve erişilebilirliği arttırma çabaları ile uyumlu olan bu yıl,“ Yerbilimleri Herkes İçindir ”teması, yerbilimlerinin tüm insanların yaşamındaki önemini vurgulayan materyaller sunmaktadır.”

Jeotermal Afişin 5.000 basılmış kopyası doğrudan GRC tarafından dağıtılmak üzere hazır olacak ve örneğin, 15-18 Eylül tarihleri ​​arasında Palm Springs, Kaliforniya’daki Yıllık Toplantısı ve Fuarı‘nda bu yıl ücretsiz olarak bulunabilecek.

Posterin elektronik versiyonları https://geothermal.org/poster.html adresindeki web sitesinden indirilebilir.

Kaynak: ThinkGeoEnergy