Haberler

İş: Araştırma Görevlisi – Heriot Watt Üniversitesi, Jeotermal Rezervuar Modelleme ve Simülasyon

Edinburgh, Scotland, UK (kaynak: flickr / kyz, creative commons)
Cannur Bozkurt 23 Eki 2019

Edinburgh / İngiltere'deki Heriot Watt Üniversitesi, Jeoenerji Mühendisliği, Enerji Okulu, Jeoloji, Altyapı ve Toplum Enstitüsü, Araştırma Görevlisi, Jeotermal Rezervuar Modellemesi ve Simülasyon için bir iş ilanı yayınladı.

Heriot Watt Üniversitesi’nin Jeoenerji Mühendisliği, Enerji Okulu, Jeoloji, Altyapı ve Toplum Enstitüsü, Araştırma Görevlisi, Jeotermal Rezervuar Modellemesi ve Simülasyon için bir iş ilanı yayınladı.

Yer: Edinburgh, İngiltere

Organizasyon Adı: Jeoenerji Mühendisliği Enstitüsü, Enerji Okulu, Jeoloji, Altyapı ve Toplum

Heriot-Watt Üniversitesi Hakkında

Heriot-Watt Üniversitesi, üçü İngiltere’de (Edinburgh, İskoçya Sınırı ve Orkney), biri Dubai’de ve diğeri Malezya’da olmak üzere beş kampüse sahiptir. Üniversite, bilim, mühendislik, tasarım, işletme ve dil uzmanlık alanlarında çok farklı derece programları sunmaktadır.

1821 yılına kadar uzanan bir geçmişe sahip Heriot-Watt Üniversitesi, dünya çapında eğitim ve pratik, öncü araştırmalarda ün yapmış, bu da onu işletme ve endüstri için İngiltere’nin en büyük üniversitelerinden biri yapmıştır. Endüstri ile her seviyede bağlantı kurar ve gereksinimlerini karşılayacak programlar geliştirir; böylece işverenler çalışmaya hazır endüstriye uygun mezunlar elde eder.

 

Heriot-Watt ayrıca İskoçya’nın en uluslararası üniversitesidir ve en büyük uluslararası öğrenci topluluğuna sahiptir.

İnovasyon ve liderliği ileri götürmesine yardımcı olan ve tüm faaliyetlerinde sürekli iyileştirme ve gelişmeye olan bağlılığını gösteren köklü değerlere sahiptir.

Üniversite ile ilgili tüm detaylar için Heriot-Watt’taki Kariyerler kısmını inceleyebilirsiniz: http://www.hw.ac.uk/about/careers-at-heriot-watt.htm

Ekip Hakkında

Dahil olacağınız GWatt projesi (“GWatt – İngiltere GraniTes’ten üretilen Jeotermal PoWer”) akademi ve endüstriden 7 ortakla ve İngiliz Jeoloji Araştırması tarafından koordine edilen ve NERC tarafından finanse edilen bir projedir. Bu pozisyon, Heriot-Watt Üniversitesi’ndeki Jeoenerji Mühendisliği (IGE), Enerji okulu, Jeoloji, Altyapı ve Toplum Enstitüsünün bir parçasıdır. Pozisyon sahibinin IGE’deki yerleşik Jeoenerji, Karbonat rezervuarı ve Belirsizlik ölçümü grupları ile yeraltı karakterizasyonundaki birden fazla bilim dallarından gelen bilgileri bir araya getiren GWatt ortakları arasında işbirliği yapmasını gerektirecektir.

Buradan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy