Haberler

Jeotermal Kaynaklar Konseyi GRC, 2017 Jeotermal burs kazananlarını açıkladı

Ceremony for Scholarship Award 2013 (source: flickr/ GRC)
Eren Günüç 22 Ağu 2017

GRC, toplamda 15.000 $ tutarında altı GRC Burs Ödülü verildiğini açıkladı. Proje yerleri Nevada Üniversitesi - Reno, Jon Gollla, Üniversite akademisyendir. Wellhead tamiri, TNG, Japonya'da GÖRH 2017 (kaynak: TNG)

Jeotermal Kaynaklar Konseyi (GRC), altı adet GRC Burs Ödülü sahibi olanları duyurmaktan memnuniyet duyar.

Seçim, bireyin akademik kayıtları, öğrenci etkinlikleri, jeotermal endüstri deneyimi ve kariyer hedefleri de dahil olmak üzere çeşitli faktörlere dayanıyordu.

Toplam 15.000 ABD Doları tutarındaki burslar, 1 – 4 Ekim tarihleri ​​arasında ABD, Utah, Salt Lake City’de yapılacak olan Yıllık Toplantıda sunulacak.

  • GRC Öğrenci Projesi Ödülünün ($ 4,500) galibi Emma McConnville (Nevada Üniversitesi – Reno)
  • GRC Lisansüstü Burs Ödüllerinin (her biri 2.500 dolar) üç kazanan Jon Golla (New Mexico Üniversitesi), Steven Sewell (Victoria Üniversitesi) ve Daniel “Burke” Brunson (Kuzey Dakota Üniversitesi) ‘dir.
  • Son olarak, GRC Lisans Burs Ödüllerinin iki galibi (her biri 1.500 dolar), Travis Broadhurst (Kuzey Carolina Üniversitesi-Şapel Tepesi) ve John Grill (Montana Üniversitesi, Montana Üniversitesi )’dir.

GRC Yıllık Toplantısı & GEA GeoExpo +, dünyanın önde gelen jeotermal enerji bilim adamları, üreticileri, yenilenebilir enerji endüstrisi paydaşları, düzenleyiciler, kamu hizmetleri şirketleri ve kilit iş ilişkili liderlerin bir araya geldiği sektörün en büyük yıllık toplantısıdır. Dört günlük etkinlik, teknik, politika ve pazar konferansı oturumları, eğitim seminerleri, yerel jeotermal ve yenilenebilir enerji projeleri turları ve sayısız ağ oluşturma fırsatları sunacak. GRC Yıllık Toplantısı’na kayıt şimdi açık ve GEA Expo’ya giriş yapılmasını içeriyor. Otel odaları rezervasyonları şimdi http://www.geothermal.org adresindeki GRC web sitesinde yapılabilir.

5 Eylül tarihine kadar indirimli oda fiyatına sahipsiniz, bu nedenle erken rezervasyon yapılması önerilir.

Salt Lake City, Utah, ABD’deki GRC Yıllık Toplantısı ve GEA GeoExpo + hakkında daha fazla bilgi için http://www.geothermal.org adresini ziyaret edin veya (530) 758-2360 numaralı telefonu arayın.
Bu etkinliğe sponsorluk yapma hakkında bilgi için, (530) 758-2360 numaralı telefondan GRC’ye veya Email ile başvurun.