Haberler

Jeotermal / toprak kaynaklı ısı pompası sektöründen harika bir video kampanyası

GeoExchange video (ekran görüntüsü / YouTube)
Cannur Bozkurt 10 Eki 2019

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Jeotermal Isı Pompası Endüstrisinin Sesi Olarak Jeotermal Değişim Örgütü (GEO) ve ajans 180LA, jeotermal / toprak kaynaklı ısı pompası teknolojisini teşvik eden ve iklim değişikliğinin azaltılmasına yardımcı olacak harika bir video yayınladı.

ABD’den bildirildiği üzere, jeotermal / toprak kaynaklı ısı pompası sektörü, üç rakip marka – WaterFurnace, ClimateMaster ve Enertech-  ilk kez bir reklam kampanyası başlatmak için kaynakları bir araya getirdi.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Jeotermal Isı Pompası Endüstrisinin Sesi Olarak Jeotermal Değişim Örgütü (GEO) ve ajans 180LA, iklim değişikliğine şüpheyle yaklaşanları doğrudan ele almak için doğaçlama ve mizah kullanan bir proje yayınladı.

Kar amacı gütmeyen bir ticaret birliği olan, Jeotermal Değişim Organizasyonu, dünyanın en verimli ve çevre dostu ısıtma ve soğutma teknolojisi olan GeoExchange® sistemlerinin üretimini, tasarımını ve kurulumunu teşvik ediyor.

GEO’da COO Ryan Dogherty, “Gerçek insanları ve gerçek konuşmaları içeriyor olması mesajımızı çok daha net, güçlü ve kendinden birşeyler bulabileceğin türde kılıyor” diye açıklıyor. Ticaret grubunun “son derece düşük tüketici bilincini yükseltmek için yıkıcı bir şey yapılması gerektiğini”ekledi.

Hepimizin Kabul Edeceği Bir Enerji” kampanyası, solcu bir çevreci / hippi ve kendini jeotermal sözcüsü sanan Eric Caspian-Johnson Garcia-Marquez’in (aktör Eric Satterberg) oynadığı bir dizi videodan oluşuyor. Jeotermal enerjiyi kullanmanın yararları hakkında gerçek hayatta iklim değişikliğine inanmadıklarını savunan kişilerle konuşmak için “Amerika’nın kalbine” doğru yöneliyor.

Kaynak: ThinkGeoEnergy