Haberler

Kariyer: Santral Mühendisi, Operatör, Bakım Teknisyenleri – Calpine, Geysers, California

Geothermal plant at the Geysers, California/ U.S. (source: ThinkGeoEnergy, creative commons)
Eren Günüç 8 May 2018

Calpine, California'daki Geysers'deki jeotermal operasyonlarında, santral mühendisleri, operatör, bakım teknisyenleri için çeşitli iş ilanları açmıştır.

Calpine, Geysers’daki jeotermal operasyonlarında çeşitli iş ilanları yayınladı.

Santral Engineer III, Middletown, Kaliforniya

Santral mühendisi maksimum performans ve karlılıkla çalışmasını sağlamak için tüm tesis mühendisliği fonksiyonlarını koordine ederek günlük operasyonlar, tesis iyileştirmeleri, süreç iyileştirmeleri, tasarım, ekipman alımı, tesis arızaları ve analizleri için teknik destek ve düzeltici eylemler önermekle sorumludur. Operasyonel faaliyetlerin prosedürlere, programlara, mevzuata uygunluğa ve bütçe projeksiyonlarına uygun olmasını sağlar.

Performans testlerini yürütür, işletim verilerini toplar ve analiz eder, performans ve karlılığı optimize etmek için operasyonel planlar ve ekipman önerileri geliştirir. Tesis işletme kayıtlarını geliştirir ve sürdürür ve tesis operasyonlarına ve bakımına teknik destek sağlar. Ön kesintili planlama ile bakım grubuna yardımcı olun ve kesintiler sırasında ekipman denetimlerini gerçekleştirir.  Detaylar için tıklayın.

Diğer Pozisyonlar:

Kaynak: Jobs at the Geysers, ThinkGeoEnergy aracılığıyla