Haberler

Münih’de gerçekleşecek konferansda üst düzey jeotermal yuvarlakmasa oturumu

Praxisforum Geothermie.Bayern 2016 Münih, Almanya (kaynak: ThinkGeoEnergy)
Cannur Bozkurt Cannur Bozkurt 4 Eki 2018

Almanya – Münih’de yapılacak Praxiforum Geothermie.Bayern jeotermal konferansınde, Climeon, Taaleri, Storengy ve Enpros Danışmanlık temsilcileri üst düzey jeotermal yuvarlak masa oturumuna da katılacaktır.

Bavyera/Almanya Münih’teki Praxisforum Geothermie.Bayern jeotermal konferansı bu yıl yeniden, üç yıl önce kurulan Jeotermal Yatırımları Yuvarlak Masa (Roundtable Invest Geothermal) üst düzey oturumuna ev sahipliği yapacak. 17 Ekim 2018’deki yuvarlak masa toplantısında finans sektöründen ve kamu kurumlarından konuşmacılar yer alacak: Climeon, Taaleri, Storengy ve Enpros danışmanlığı, Bavyera’da jeotermal enerjiye yatırım yapmak konusunda ilginç bir diyaloğu başlatacağı düşünülmektedir.

 

Yuvarlak masa toplantısının amacı, geliştiriciler ve yatırımcılar arasındaki bilgi alışverişini kolaylaştırmak, jeotermal proje finansmanının zorluklarını tartışmak ve daha fazla gelişmeyi teşvik etmek için çözümler bulmaktır.

 

Roundtable Invest Geothermal, 17 Ekim 2018’de Praxisforum Geothermie.Bayern etkinliği ile birlikte saat 16.00’dan 18.00’a kadar devam edecektir. Türkiye’den katılımcıların da sunumlarını içeren Kongre için kayıt ve program hakkında daha fazla bilgi, konferans web sitesinde mevcuttur.

Kaynak: ThinkGeoEnergy