Haberler

Ormat’tan Türkiye’deki Jeotermal Operatörler için Satış Sonrası Çalıştayı

Ormat After Sales Workshop in Izmir/ Turkey, May 8, 2018 (source: Ormat)
Eren Günüç 10 May 2018

İzmir'de faaliyet gösteren Ormat, Türkiye'deki jeotermal santral işletmecileri ile başarılı bir Satış Sonrası Çalıştayı gerçekleştirdi.

Bu haftanın başında, Ormat yıllık Türk Jeotermal  Kullanıcıları Çalıştayı’nı İzmir’de gerçekleştirdi. Çalıştaya son 12 yılda Ormat tarafından tedarik edilen 35 santralden 50’den fazla temsilci katıldı.

Çalıştayda ele alınan konular arasında şunlar yer alıyor: jeotermal enerji santralinde operasyonel yönler, proje yönetimi, inşaat hedefleri ve Ormat’ın teknolojisindeki yenilikler.

Ormaturk’un Müdürü Ali Cansun, atölye çalışmasının amacının öğretmekten daha fazlası olduğunu söyledi. “Amaç, müşterilerimizi dinlemek ve en önemlisi, birlikte yaşayabilecekleri, deneyimlerini paylaşabilecekleri ve birbirlerinden öğrenebilecekleri bir Ormat müşterileri topluluğu yaratmak” dedi.

Ormat’ın Satış Sonrası Mühendisi Yehonatan Fein, atölyenin başarısının ardından Ormat’ın bilgi paylaşımını geliştirmek ve kullanıcılarıyla olan ilişkisini sürdürmek için İzmir’deki üretim tesisine küçük çaplı çalıştaylar düzenleyeceğini söyledi.

Kaynak: Şirket Paylaşımı, ThinkGeoEnergy aracılığıyla