Haberler

Praxisforum Geothermie.Bayern 2019: 15 Mart 2019’a Kadar Erken Kayıt İndirimi!

Praxisforum Geothermie.Bayern 2018, Münih / Almanya
Cannur Bozkurt 12 Mar 2019

7. Praxisforum Geothermie.Bayern, jeotermal sektöründe devam eden trendleri, en yeni teknik gelişmeleri ve aynı zamanda endüstri ve bilim alanındaki pratik deneyimleri tartışmak için sektörün profesyonellerini bir araya getirecek.

Jeotermal endüstrisi 7-9 Ekim 2019 tarihleri ​​arasında, Münih’te, yedinci kez Praxisforum Geothermie.Bayern’de buluşuyor. Etkinlik, kendisini jeotermal sektörün üst düzey bir paneli olarak belirlemiş ve 2019 için mevcut alanın yarısı katılımcılar tarafından rezerve edilmiştir.

Etkinliğe katılım için 15 Mart 2019’a kadar, erken kayıt indirimi hala geçerli. 2019’daki etkinliğin odağı, jeotermal sektörde devam eden trendler ve en yeni teknik gelişmelerin yanı sıra endüstri ve bilim alanındaki pratik deneyimler üzerinedir. Etkinlik 7-9 Ekim 2019 tarihleri ​​arasında Münih’te gerçekleşecek.

Ev sahibi şirket Enerchange’in Direktörü Jochen Schneider “Praxisforum Geothermie.Bayern 2019’da tüm katılımcılara için tekrar zengin bir program sunmayı dört gözle bekliyoruz. 2018’de başarısını kanıtlanmış atölye günü, kongre günü ve GeoTHOUR’u konsept olarak kabul ediyoruz.” dedi.

Üç gün süren bir etkinlik

Olumlu geri bildirim edinilen 2018’den sonra Praxisforum Geothermie.Bayern, bu yıl yine 7 Ekim 2019 tarihinde bir atölye çalışması ile başlayacak. Yapay kaldırma sistemleri günün odak konusu olarak belirlenmiş.

Kongrenin konferans günü – 8 Ekim 2019 – bilim ve endüstride devam eden trendler ve yeni projeler birkaç paralel oturumda yoğunlaşıyor. Konferansın en önemli özelliği yine, ısı kategorileri ve enerji üretimi ile kombinasyon halinde en iyi jeotermal santralleri atayan Geothermischer Energiepreis Bayern’in (jeotermal enerji fiyatı Bavyera) ödülü.

9 Ekim 2019’daki GeoTHOUR, Münih çevresindeki jeotermal santral saha gezisine liderlik edecektir. Teknik programa rağmen Praxisforum Geothermie.Bayern, ağ oluşturma, sosyalleşme ve yeni iş ilişkilerini başlatmak için de yeterli alan açıyor.

Onaylı işbirliği ortakları

Avrupa Jeotermal Enerji Konseyi (EGEC), geçen yıl olduğu gibi bu yıl da işbirliği ortağıolarak yer alırken, hukuk, vergi, ekonomi, ticaret ve bilgi işlem konularında uluslararası ticaret danışmanlığı olan Rödl & Partner ise yine altın sponsor oldu. Mevcut katılımcı alanının yarısı şimdiden rezerv edildi.

Hızlı karar vericiler için Erken Kayıt indirimi

15 Mart 2019 tarihine kadar Erken Kayıt İndirimi kullanılabilir. 15 Mart 2019 tarihine kadar kayıt yaptırmayı tercih edenler, normal fiyatlarda yüzde 20 indirim kazanıyor.

Praxisforum, Münih’teki Haus der Bayerischen Wirtschaft’ta düzenlenmektedir. Daha fazla bilgi www.praxiforum-geothermie.bayern adresinde bulunabilir.

Kaynak: ThinkGeoEnergy