Haberler

RFP: Jeotermal rezervuar yönetimi danışmanlığı, Olkaria, Kenya

Olkaria geothermal plant, Naivasha, Kenya (source: Lydur Skulason, creative commons)
Eren Günüç 17 May 2018

Amerika Birleşik Devletleri Enerji Birliği, Kenya'da Olkaria'da Rezervuar Yönetim Danışmanlığı için bir Teklif İsteği yayınladı. RFP'nin kapanış tarihi: 1 Haziran 2018, Cuma

Amerika Birleşik Devletleri Enerji Birliği, Kenya’da Olkaria Rezervuar Yönetim Danışmanlığı için bir Teklif İsteği vermiştir.

RFP’nin kapanış tarihi: 1 Haziran 2018, Cuma
Uygulama Organizasyonu: Birleşik Devletler Enerji Derneği – United States Energy Association
Finansman Ajansı: Amerika Birleşik Devletleri Uluslararası Kalkınma Ajansı
Tavan Fiyat: 35.000,00 USD

Amerika Birleşik Devletleri Enerji Birliği (USEA), Kenya’nın Olkaria jeotermal sahasındaki mevcut kavramsal ve sayısal modellere ilişkin bir danışmanlık teklifini, bu Teklif İsteği (RFP) aracılığıyla, muhtemel kuruluşları veya bireyleri rezervuar modellerini ve iyileştirme alanlarını tanımlamak, doğruluk konusunda tavsiyede bulunmak amacıyla Kenya’ya davet etmektedir.  Bu, ABD Afrika Uluslararası Kalkınma Ajansı (USAID) tarafından Güç Afrika Girişimi’nin bir parçası olarak finanse edilen bir faaliyettir.

Teklifler kapanış tarihinden 17:00 saat EST’ye kadar gönderilmelidir. Lütfen tekliflerinizin bir kopyasını (PDF formu) csmith@usea.org adresindeki Kıdemli Program Koordinatörü Bayan Caity Smith’e iletin.

Bu, USAID tarafından finanse edilen bir program olduğu için, RFP USAID Tedarik Kurallarını ve Yasaları takip etmektedir. Tüm teklif bilgileri gizli tutulacaktır.

Ayrıntılar ve daha fazlası için: ThinkGeoEnergy