Haberler

Türk Telekom’dan Jeotermale ve IGC Türkiye Kongresi’ne Destek

www.igc-turkey.com
Eren Günüç 10 Mar 2018

Türk Telekom IGC Türkiye 2018 Jeotermal Kongresi'ne Network Ortağı oldu. Kongre katılımcılarına sınırsız ve hızlı internet sağlamasının yanında Turk Telekom CEO'su Paul Doany'de kongrede 14 Mart tarihinde açılış konuşması yapacak.

Paul Doany Türk Telekom’un CEO’su olması dışında ülkemizde önemli yatırımlar yapan bir jeotermal enerji şirketinin de yönetim kurulu üyesi. 14 Mart 2018 Çalıştay açılışımızı ülkemizin en başarılı CEO’larıdan biri olan Paul Doany ile yapıyoruz.

IGC Türkiye 2018 – 3.Uluslararası Jeotermal Enerji Kongre ve Sergisi bu sene Dünya Bankası‘nın ortak ev sahipliği, EGEC Avrupa Jeotermal Enerji Konseyi, JESDER Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği, JKBB T.C. Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği, TJD Türkiye Jeotermal Derneği ve ISPAT T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı’nın işbirliği ile 14-15 Mart 2018 tarihlerinde Ankara Sheraton Otel‘de düzenlenecektir.

Turk Telekom ise kongremizin Network Partneri olarak IGC Türkiye katılımcılarımıza sınırsız ve hızlı internet sağlayacak.

Bağlanmak için tek yapmanız gereken

  • Hot Spot Name: TürkTelekom
  • Şifre: igcturkey2018

Kongre Programı Yayınlandı: PDF

Kayıt ve ayrıntılı bilgi: www.igc-turkey.com