Haberler

Web Semineri: Geo-Energy Europe, Avrupa Küme Ortaklığı – 21 Mayıs 2019

Geo-Energy Europe küme ortaklığı anlaşması imza töreni Dublin - 21 Ocak 2019 (kaynak: Pole Avenia)
Cannur Bozkurt 19 May 2019

Bir Avrupa Stratejik Küme Ortaklığı (ESCP) projesi olan GeoEnergy Europe, 21 Mayıs 2019'da güncel faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme sunacağı bir web semineri duyurusu yaptı.

Türkiye’den JESDER’in de katılımcısı olduğu GeoEnergy Europe projesi 21 Mayıs 2019’da, Türkiye saati ile 12:00 – 13:30 arasında güncel etkinliklerini içeren bir web semineri gerçekleştireceğini duyurdu. https://www.clustercollaboration.eu/escp-profiles/geo-energy-europe

GeoEnergy Europe, yeraltının enerji veya “Geo-Enerji” için sürdürülebilir kullanımına odaklanmanın yanı sıra, ortaklaşa bir uluslararasılaşma stratejisi için bir uygulama yol haritası geliştirmek ve önermek üzere odaklanan bir Avrupa Stratejik Küme Ortaklığıdır (ESCP).

Jeotermal enerjiye odaklanan hedef sektörler, tüm jeo-enerji endüstrileridir; yani bölgesel ve endüstriyel ısıtma ve enerji üretimi için enerji, petrol ve gaz, daha önce derin jeotermalin endüstriyel olarak çıkarılmasını hedefleyen teknoloji ve bilgi/birikim transferlerine odaklanan derin jeotermal ve jeolojik depolama endüstrileridir.

Websemineri Gündemi

  • GeoEnergy Avrupa projesi – Emmanuelle Piron
  • Yakında yayına girecek web sitesi – Emmanuelle Piron
  • Uluslararasılaştırma piyasa raporunun önemli bulguları (Kanada, Şili, Endonezya, Kenya) – Stephen Walsh
  • Uluslararasılaştırma stratejisinin geliştirilmesi ve üye girişi çağrısı için atılması gereken adımlar – Thomas Garabetian
  • Sorular ve Tartışmalar – tümü

Seminere kaydınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.