Haberler

Ücretsiz Web Semineri: GeoRePORT – Jeotermal Araştırma Portföyü Optimizasyonu ve Raporlama Tekniği

Cannur Bozkurt Cannur Bozkurt 24 Tem 2018

Jeotermal Araştırma Portföyü Optimizasyonu ve Raporlama Tekniği (GeoRePORT) sistemi üzerine bir ücretsiz web semineri düzenlenmektedir. Web Semineri 31 Temmuz 2018 19:00 tarihindedir.

Web Semineri: GeoRePORT – Jeotermal Araştırma Portföyü Optimizasyonu ve Raporlama Tekniği

Temiz Enerji Çözümleri Merkezi (The Clean Energy Solutions Center), Ulusal Yenilenebilir Enerji Laboratuarı (NREL) ile birlikte ortak olarak NREL Jeotermal Program Müdürü Katherine Young tarafından Jeotermal Araştırma Portföyü Optimizasyonu ve Raporlama Tekniği (GeoRePORT) sistemi üzerine bir web semineri düzenlemektedir. Web Semineri 31 Temmuz tarihindedir.

Temiz Enerji Çözümleri Merkezi ve Ulusal Yenilenebilir Enerji Laboratuarı birlikte ücretsiz bir web semineri vermektedir. Seminer Jeotermal Araştırma Portföyü Optimizasyonu ve Raporlama Tekniği (GeoRePORT) sistemi hakkındadır.
Tarih: 31 Temmuz 2018
Saat: 19:00
Konuşmacı: Katherine Young, Yenilenebilir Enerji Laboratuarı (NREL) Jeotermal Program Müdürü
Kayıt: Buradan kayıt yaptırabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

GeoRePORT Sistemi, jeotermal sektöründeki potansiyel ölçme ve yatırımlara yön vermek için kullanılan bir kaynak ve proje değerlendirme aracıdır ve her bir jeotermal saha için proje ilerlemesini ve kaynak derecelendirmesini objektif olarak değerlendirmek için bir süreç sunar.
Bu web semineri, GeoRePORT sistemine genel bir bakış sunacaktır . GeoRePORT sisteminin nasıl hem kaynak derecelendirme hem de proje ilerlemesini değerlendirmek için kullanılabileceğini ve her bir saha için geçmişe dayalı saha bilgilerinin nasıl GeoRePORT sistemi ile değerlendirildiğini katılımcılar izleyebileceklerdir. Web semineri sunumunu bir soru ve cevap oturumu takip edecektir.

 

Kaynak: Clean Energy Solutions