Haberler

WING, Jeotermalde Kadınlar, Açık Fikirlilik Ödülü 2019 – Sean Keaney

WING Ödülü kazananlar, Sean Keaney (üst orta)
Cannur Bozkurt 4 Kas 2019

Bu yıl Jeotermalde Kadınların (WING) 2019 WING Açık Fikirlilik ödülü kazananı, Sean Keany, Mercury Energy, Yeni Zelanda.

Bu yıl ikincisi gerçekleşen Jeotermalde Kadınlar (WING) Ödülleri, Eylül 2019 Kaliforniya’daki Palm Springs’teki GRC Yıllık Toplantısı ve Expo’da hak kazanan dört alıcıya verildi. Bu ödüller her yıl iş arkadaşları tarafından jeotermal sektöründe kadınların tanıtımı, geliştirilmesi ve eğitimi konusundaki katkıları sebebiyle seçilen kişilere verilmektedir. Kazananların seçilme nedeni WING’in dört temel değerini içermeleriydi: Cesur, Güçlendirici, Açık fikirli ve Duyarlı.

Bu haberde ikinci ödülü sunuyoruz.

AÇIK FİKİRLİ: Sean Keany, Mercury Energy

  • Dürüst olmak ve doğruluktan ayrılmamak
  • Meraklı olmak, birlikte çalışıp deneyimleri paylaşmak
  • Farklılığı tanıtmak ve değer vermek
  • Net bir şekilde iletişim kurmak, yapıcı geribildirim vermek ve kabul etmek
  • Etik sorunları ve zorlukları derhal gündeme getirmek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WINGman Özel Görev Gücü’nün orijinal üyelerinden biri olan Sean, coşkulu bir WING destekçisidir. Kendi tecrübesini bir rehber olarak kullanarak (uzun yıllar boyunca kadın ekip üyeleriyle daha iyi çalışma arayışındaydı), sık sık Mercury Energy içindeki cinsiyet eşitliği ve hakları konularını dile getitiriyordu. Sean her zaman mevcut durumu sorgulamaya başlamasının ve değişimi yürürlüğe koyma arzusunun nedenlerini paylaşmak ister ve işteki herkese adil ve hakkaniyetli davranılmasını sağlamayı amaçlar.

Sean, kadın ekip üyelerinin Mercury Energy kadrolarında yükselmelerine yardımcı olmaya gayret eder ve cinsiyet eşitliğinin idareci meslektaşlarının ve danışmanlarının zihninin merkezinde ve ilk sırada olduğundan emin olmak ister. Girişimcilerin çalışma materyallerinde toplumsal cinsiyete dayalı dili aktif olarak tanımlar ve eğitmenlerin ve müteahhitlerin uygunsuz dil veya davranışlardan haberdar olmalarını sağlar.

Sean, her WINGman’a yakışır davranışlar sergileyen açık, dürüst ve özenli bir bireydir: kadın meslektaşları güçlendirmek, ‘her zamanki gibi iş’ tavrına meydan okuma, çeşitliliğin ve dahil olmanın kendi yönetim tarzında kilit taşı olmasını sağlamak ve WING’in mesajını firmasının yönetimi, personeli ve müteahhitleri arasında yaymak.

BU HİKAYEDEN İLHAM ALDINIZ MI?  BİR SONRAKİ ÖDÜLLER İÇİN ADAYLAR 2020 YILININ ORTALARINDA SEÇİLECEK!

Daha fazla bilgiye WING web sitesinden ulaşabilrsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy