Haberler

Yıllık GRC Yardımlaşma Golf Turnuvası için kayıt devam ediyor

Indian Wells Golf Resort, Palm Springs,Kalifornia (kaynak: flickr/ prayitnophotography, creative commons)
Cannur Bozkurt 8 Ağu 2019

Bu yılki GRC Yıllık Toplantısı'ndan hemen önce Indian Wells Golf Resort'te yapılacak olan GRC Yıllık Yardımlaşma Golf Turnuvasına kayıtlar halen devam etmektedir.

GRC Yıllık Toplantısı ve Fuarına başlamadan hemen önce, Yıllık Yardımseverlik Golf Turnuvası, 15 Eylül’de Palm Springs’in güneyinde bulunan Indian Wells Golf Resort’ta gerçekleşecek. Turnuva için kayıt halen devam etmektedir. Online kayıt olabilir veya kayıt broşürünü buradan indirebilirsiniz.

Turnuvadan elde edilen gelir, GRC Burs Fonuna gidecektir. Geçen yıl düzenlenen etkinlik, uluslararası jeotermal enerji topluluğundaki altı öğrenciyi destekledi.

Palm Springs şehir merkezinden birkaç dakika uzaklıktaki Indian Wells Golf Resort, 53.000 metrekarelik muhteşem bir kulüp binasına sahip ve Golfweek Magazine tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nin En İyi 25 “En İyi Belediye Sahası” sıralamasında iki sahaya sahip olan birkaç mülkten biri.

Muhteşem dağ manzaralarına ek olarak, Par-72 Indian Wells Celebrity Sahası, canlı çiçek detaylarına sahip, akarsu, dere ve çarpıcı şelalelerle birbirine bağlanan iki seviyeli göller şeklinde akan su sunmaktadır. California golf sahası, güzellik ve oynanabilirlik konusunda rakipsizdir.

Turnuva ile ilgili daha fazla bilgiyi www.geothermal.org adresindeki GRC web sitesinde bulabilirsiniz. GRC Yıllık Yardımlaşma Golf Turnuvası Broşürünü indirebilir ve GRC ofisine gönderilebilecek veya fakslanabilecek bir kayıt formu doldurabilirsiniz. Online kayıt da mevcuttur.

GRC Yıllık Toplantısı ve Fuarı

GRC Yıllık Toplantısı ve Fuarı, önde gelen jeotermal enerji bilimcileri, üreticileri, yenilenebilir enerji sektörü paydaşları, düzenleyiciler, kamu hizmetleri ve ilgili ortak liderlerin sektörün en büyük yıllık toplantısıdır. Dört günlük etkinlik teknik, politika ve pazar konferansı oturumları, eğitim seminerleri, yerel jeotermal ve yenilenebilir enerji projeleri turları ve çok sayıda ağ oluşturma fırsatı sunmaktadır.

GRC Yıllık Toplantısı ve Fuarına kayıtlar da devam etmektedir. Artık oda rezervasyonları, www.geothermal.org adresindeki GRC web sitesinde yapılabilmektedir.

Reno, Nevada, ABD’deki GRC Yıllık Toplantısı ve Fuarı hakkında daha fazla bilgi için, www.geothermal.org adresini ziyaret edebilir veya (530) 758-2360 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bu etkinliğe sponsorluk konusunda daha fazla bilgi için, Estela Smith, GRC ile (530) 758-2360 ya da grc@geothermal.org adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy