Son Haberler

IGC Türkiye 2022

IGC Türkiye – Eylül 2022’de İzmir’de

IGC Türkiye 2022 – 5. Uluslararası Jeotermal Enerji Kongre ve Sergisi, pandemi molasının ardından 19-21 Eylül 2022’de yine İzmir’de Kaya Termal Otel’de kapsamlı bir programla gerçekleşiyor.

Türkiye Jeotermal Enerji Piyasası, 2008’de 30 MWe kurulu elektrik üretim kapasitesinden 2022 itibariyle 1.676 MWe’ye inanılmaz bir büyüme kaydetti. Başka hiçbir ülke jeotermal sektöründe Türkiye’nin son on yılda gösterdiği kadar inanılmaz hızlı ve sürdürülebilir bir büyüme göstermedi. Ülkenin jeotermal sektörü sadece elektrik üretiminde değil, bölgesel ısıtma ve tarımsal uygulamalar gibi doğrudan kullanım alanlarında da büyümeye devam ediyor.

IGC Türkiye 2022 ile yüksek kaliteli bir kongre programında sunulan bilim, teknoloji ve piyasalardaki en son gelişmelerden, dünya çapındaki jeotermal projeler, etki finansmanı, ölçek ekonomisi ve maliyet azaltma potansiyelleri, gelişen teknolojiler, petrol ve gaz sahalarının jeotermal potansiyelinden haberdar olabilirsiniz. Kongre bu yıl, farklı paydaşlar için bir etkinlik kombinasyonuna ev sahipliği yapmakla beraber jeotermalin akademik, endüstriyel veya toplumsal farklı yönlerinde çalışanların bir araya gelmesi için bir fırsat yaratıyor. Şirketler etkinliğe ürün ve hizmet sergileri ile katılırlarken, ikinci gün eşsiz bir jeotermal enerji santralini ziyaret edeceğiz!

IGC Türkiye 2022 için 200’den fazla üst düzey delege, yalnızca dünyanın en hızlı büyüyen jeotermal pazarını değil, aynı zamanda Avrupa, Afrika ve Orta Doğu ülkelerinin jeotermal potansiyelini de tartışacak. Türkçe’den İngilizce’ye ve İngilizce’den Türkçe’ye senkron çeviri ile kongre, hem Türk hem de uluslararası katılımcılara açıktır.

Sizinle orada buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Tarih

19 – 21 Eylül 2022

 

Kayıt

IGC Türkiye 2022 çevrimiçi kayıt formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yaklaşan etkinlik