Haberler

12 Ocak 2021’de İnovasyon Daveti – Ve Jeotermalde Gelişmeler Web Seminerine katılın

Jeotermal Ödülü - tanıtım resmi (kaynak: Herox)
Cannur Bozkurt 11 Oca 2021

12 Ocak 2021'de Amerikan Yapımı Üretim Jeotermal Ödülü kapsamında Jeotermaldeki Gelişmeler konulu web seminerine katılmak ister misiniz?

Jeotermal endüstrisinde katmanlı üretimi hızla ilerleten teknolojiler geliştirmekle ilgileniyorsanız, sizi Jeotermal Ödülüne katılmaya davet ediyoruz.

Yarışma, dünyadaki en iyi araştırmacılar, mühendisler ve yenilikçilerle çalışma ve onlardan bir şeyler öğrenme ve 4,65 milyon dolarlık ödüllerin bir kısmı için rekabet etme fırsatı sunmaktadır. Başlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir ekip, bir çözüm ve bir tasarımdır.

Jeotermal Ödül hakkında daha fazla bilgi için 12 Ocak saat (ET) 13: 00’te  (Türkiye saati ile 21:00) Jeotermaldeki Gelişmeler web seminerine katılabilirsiniz. Araştırmacıların ve uzmanların jeotermal endüstrisindeki en son teknolojiyi ve rekabete nasıl katılabileceğinizi tartışacakları Web semineri için buradan kaydolabilirsiniz.

Ekim 2020’de çeyrek finallere katılmaya hak kazanan 15 takım seçildi! Şimdi, mevcut takımlara katılacak veya yeni rakip takımlar oluşturacak sektör uzmanları aranıyor – işte burada devreye giriyorsunuz!

Jeotermal endüstrilerini etkilemek için bu fırsattan yararlandığınızı görmeyi umuyoruz!.

Kaynak: ThinkGeoEnergy