Haberler

3. IGC Jeotermal Finans Yatırım Forumu, Frankfurt / Almanya, 26 Mart 2020

IGC Invest - Jeotermal Yatırım Forumu 2019, Frankfurt (kaynak: IGC.events)
Cannur Bozkurt 2 Ara 2019

ThinkGeoEnergy ve Enerchange, üçüncü kez IGC Invest Jeotermal Finans ve Yatırım Forumu'na Frankfurt / Almanya'da ev sahipliği yapacak.

2017 ve 2019 tarihlerinde gerçekleşen başarılı IGC Invest Jeotermal Konferansları’ndan sonra, ThinkGeoEnergy ve Enerchange, 26 Mart 2020’de Frankfurt / Main’deki üçüncü jeotermal yatırım forumunu düzenliyor.

Avrupa’nın finans sektörünün merkezinde gerçekleşen etkinlik, risk azaltma, erken aşamada finansman, piyasaya genel bakış, durum tespiti ve finansman araçları gibi jeotermal enerji gelişimine yatırım yapmanın önemli unsurlarına odaklanacak.

IGC Invest Geothermal, jeotermal endüstrisi liderleri ve uluslararası yatırımcılara, özel sermaye, altyapı, borç, kurumsal yatırımcıları ve kamu sermayesi fonlarının yanı sıra kalkınma bankaları, fonlar ve kurumlar gibi kamu fonu ortaklarına bir platform sağlamak için her yıl düzenlenen bir etkinliktir. Ayrıca yatırımcıların ve jeotermal enerji endüstrisinin dünya çapında enerji altyapısı geliştirmedeki yatırım fırsatları ve zorlukları hakkında eğitim alması için ve farkındalığın arttırılmasına yardımcı olmak için düzenlenmektedir.

Etkinlikle ilgileniyorsanız ve etkinliğimize katılmak istiyorsanız, lütfen [email protected] adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin.

Erken kayıt ücreti 2 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Detaylar ve kayıt

Kaynak: ThinkGeoEnergy