Haberler

WGC 2020’de WING Müzik Grupları Çarpışması – Kayıt

WGC 2020'de WING Müzik Grupları Çarpışması için kayıt açılışı duyurusunun fotoğrafı
Cannur Bozkurt 31 Oca 2020

Müzisyenler için, 30 Nisan 2020'de Reykjavik, İzlanda'da düzenlenen Dünya Jeotermal Kongresi 2020'nin bir parçası olarak WING Müzik Grupları Çarpışması kayıtları başladı.

Daha önce Jeotermalde Kadınlar topluluğunun (WING) Müzik Grupları Çarpışması hakkında bilgi paylaşmıştık. Etkinlik, 30 Nisan 2020 Perşembe günü, Reykjavik, İzlanda’da Dünya Jeotermal Kongresi 2020 çerçevesinde gerçekleştirilecek.

Buradan kayıt olabilirsiniz.

İşte duyuru:

Şimdi aşağıdaki formu kullanarak grubunuzu WING’in ilk (Jeotermal) Müzik Grupları Çarpışması’na kaydettirme zamanı.

Hatırlamanız gerekenler:

İzlanda’da müzisyenler, enstrümanlar ve ses donanımları ile desteklenebilirsiniz (Atli ve Kara Kutu sayesinde). Bu kayıt işlemi harika bir performans için ihtiyacınız olanın sağlanmasına yardımcı olacak!

Becerilerinizi belirli enstrümantal veya vokal desteğe ihtiyaç duyabilecek diğer gruplara sunma fırsatına sahipsiniz.

Bu uluslararası müzikal birleşmeyi etkinleştirmek için iletişim bilgilerinizi diğer müzisyenlerle paylaşmamız gerekebilir. Diğer müzisyenlerden destek almak veya onlara destek sağlamak için kayıt yaptıranlar, Müzik Grupları Çarpışması organizatörlerinin iletişim bilgilerinizi ve çalacak müziklerle ilgili bilgileri diğer müzisyenlerle paylaşabileceğini kabul eder.

Kaç şarkı veya enstrümantal parça çalacağınızı mı merak ediyorsunuz? Cevap: en azından bir tane! Ancak 2 veya 3 ve muhtemelen daha fazlasını düşünün (uzunluklarına ve bu önemli etkinliğe kaç kişinin katıldığına bağlı olarak muhtemelen 6’dan fazla değil).

Müzik Grupları Çarpışması 27 Nisan 2020 Pazartesi – bir WING ağ etkinliği de dahil olmak üzere kongrede iki WING etkinliğinin bir parçasıdır.

Sorularınız varsa Atli (atli@axlaw.is) veya Ann (ann1@slb.com) ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy