Haberler

Dijital GRC Yıllık Toplantısı 2020 için E-Poster teslimi, son başvuru tarihi 22 Temmuz 2020

GRC duyurusu
Cannur Bozkurt 20 Tem 2020

Jeotermal Kaynaklar Konseyi (GRC) sizi, 22 Temmuz 2020 tarihine kadar dijital GRC Yıllık Toplantısında sunulmak üzere, e-posterinizi, göndermeye davet ediyor.

Jeotermal Kaynaklar Konseyi (GRC) sizi, jeotermal araştırma, keşif, politika, geliştirme ve kullanım alanlarındaki en son teknik çalışmalarınızı GRC’nin 44. Yıllık Toplantısı ve Fuarı’nda sunmaya davet ediyor.

E-Posterlerde, son teslim tarihinden önce teslim sistemine kopyalanması gereken kısa bir özet olmalıdır.

E-Posterlerin tutarlı bir profesyonel görünüm için GRC şablonlarını izlemesi gerekmektedir ve kabulden önce gözden geçirilecektir.

GRC artık Kağıt gönderimleri kabul etmiyor. Yayınlanan literatüre yapılan atıflar makalenin sonunda açıkça belirtilmelidir. Wikipedia gibi güvenilir olmayan kaynaklara asla atıfta bulunulmamalıdır. Son bildirinizi göndermek için 10 Temmuz’a kadar vaktiniz olacak.

Tüm bildirilere kongrede sözlü sunum alanı verilecektir.

E-Poster Formatı:

İlk başvuru için katılımda dikkate alınacak bir özet gönderilmelidir. Posterinizi biçimlendirmek için GRC E-Poster Şablonu’nu kullanmanız ve dosyanın PowerPoint formatında olması gerekir.

Gönderme Talimatları:

  1. Kullanım ve Çoğaltma Lisansı formunu buradan indirebilirsiniz. Bu, tüm yazarlar tarafından imzalanmış ve bildiri ve / veya e-poster gönderinize dahil edilmelidir.
  2. CMT web sitesinde bir giriş ve profil oluşturmalısınız (geçen yıl bir makale gönderdiyseniz, lütfen aynı giriş bilgilerini kullanın veya “Şifreyi Sıfırla”yı tıklayın). Oturum açtıktan sonra, konferans listesinden 2020 GRC Yıllık Toplantı ve Fuarını seçmek için “Tüm Konferanslar” sekmesine gidiniz.
  3. “Konferanslarım” sekmesinden 2020 GRC Yıllık Toplantısı ve Fuarı’nı seçerek “Yeni sunum oluştur” düğmesine tıklayınız.
  4. Başlık, özet, yazar adları ve e-posta adreslerini girerek, konunuzu seçiniz.
  5. Lütfen girişi kaydetmek ve göndermek için “Gönder” düğmesini tıkladığınızdan emin olunuz.
  6. Bir sonraki ekran “Çıkar Çatışmalarını Düzenle” başlığını taşıyor. Gönderiniz incelemek üzere seçilirse, çıkar çatışması yaşayacak herhangi bir ortak çalışanınız veya iş arkadaşınız olup olmadığını belirtmek için bu ekranı kullanınız.
  7. Gönderilerinizle ilgili bir e-posta bildirimi almalısınız. Ayrıca CMT ana yazar konsolu sayfasında da görmelisiniz.
  8. E-Poster şablonunu indiriniz. Tamamlanan yayını CMT gönderim web sitesine yükleyiniz.

GRC SUNUM SİTESİ’ne buradan erişebilirsiniz

Lütfen tüm biçim ve genel gönderime ilişkin sorularınızı aşağıda bilgileri bulunan kişiye yönlendiriniz:

  • Vicki Lindberg, [email protected] adresindeki Toplantı Yöneticisi veya (703) 260-9992.

Lütfen içerikle ilgili tüm soruları şuraya yönlendiriniz:

Tüm bilgiler ve ayrıntılara buradan erişebilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy