Haberler

Dünya Jeotermal Kongresi 2020 için ön teknik program yayınlandı

Dünya Jeotermal Kongresi 2020, Reykjavik, İzlanda için genel salon (kaynak: Iceland Symphonic Orchestra)
Cannur Bozkurt 22 Oca 2020

Reykjavik, İzlanda'daki Dünya Jeotermal Kongresi 2020 için kapsamlı (ön) teknik program, inanılmaz boyutta derlenmiş ve hangi sunuma katılacağımızın seçimi konusunda çok zor bir program sunuyor.

2020 Dünya Jeotermal Kongresi için ön teknik program etkinliğin web sitesinde yayınlandı.

Kongre 20 oturum ve 18 oturumluk paket teknik program ile bilimsel gelişim, teknoloji, sosyal, ticari ve finansal konular, kısacası her şey hakkında kapsamlı bir genel bakış sunuyor.

2.800 özeti sunarak ve yaklaşık 1.800 bildirinin kabul edilmesiyle, etkinliğin hazırlanmasında IGA teknik komitesi bir sunum programı hazırlamak için muazzam bir görev üstlendi. Çok sayıda makale gönderildiğinden, her kağıda yaklaşık 800-900 sunum alanı için bir yuva sağlama şansı olmadı, bu nedenle çok sayıda makale poster olarak sunulacak.

Etkinlik kapsamında posterlere harika bir yer sağlamak için büyük fırsatlar sunan mekan ile organizatörler açıkça hak ettikleri ilgiyi aldıklarından emin olmak için büyük adımlar atıyorlar. Posterler, etkinliğin ana binasında, kolayca erişilebilir ve Reykjavik’teki körfez cephesine bakan konumda yer alacak.

Programa göz attığınızda, sunulan birçok paralel ve oturumlar arasında seçim yapmakta zorlanacağınızdan eminiz.

Bir başka notta, etkinliğe büyük bir ilgi olduğu. Katılım için sınırlı alanlar olduğundan erken kayıt yaptırdığınızdan emin olmalısınız.

Benzer durum otel ve uçuş rezervasyonu için de geçerlidir. Etkinlik İzlanda’daki en büyük kongre olacak ve turizm yükseliş yaşarken, yeni oteller inşa edilirken, kendinize erken rezervasyon yapabileceğiniz bir yer garanti ediyor. Ayrıca booking.com, hotels.com ve diğerleri gibi çeşitli seyahat sitelerinin otellerde bazı iyi fırsatlar sunduğunu da öğrendik. İnsanlar ayrıca Airbnb’yi Dünya Jeotermal Kongresi’nde kaldıkları süre boyunca uygun konaklama yeri bulmak için kullandılar. Bu yüzden nerede otel / konaklama rezervasyonu yapabilirsiniz ve sizin için en iyi fiyatı garanti etmek için farklı seçenekleri keşfetmelisiniz.

Ayrıca alan gezileri hızlı bir şekilde satılıyor gibi görünüyor, bu yüzden İzlanda seyahatinizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız rezervasyon yaptırmalısınız.

Kaynak: ThinkGeoEnergy, WGC2020