Haberler

Dünya Jeotermal Kongresi 2020 – Sergi ve Sponsorluk fırsatları

Dünya Jeotermal Kongresi 2020 için ısıtmalı kaldırımlar, Reykjavik / İzlanda
Cannur Bozkurt 5 Oca 2020

WGC 2020, Dünya Jeotermal Kongresi Fuar ve Sponsorluğuna jeotermal endüstrisi büyük ilgi gösteriyor

2020 Dünya Jeotermal Kongresine 5 aydan daha kısa bir süre kaldı, hazırlıklar devam etmekte ve birçok grup ülkesel / bölgesel stantlar, yan etkinlikler ve çok daha fazlasını hazırlanmaktadır.

Beklenen WGC 2020, 27 Nisan 2020’de Reykjavik şehir merkezindeki Harpa Konser ve Konferans Merkezi’nde düzenlenen açılış töreni ile başlayacak. Reykjavik’in eski liman bölgesinin deniz kıyısında zarif bir şekilde yer alan dikkat çekici cam ve beton bina, sadece jeotermal hakkında kapsamlı bir oturum programına ev sahipliği yapmakla kalmayacak, aynı zamanda İzlanda, Yeni Zelanda, ABD ve Avrupa Komisyonu’nun yanı sıra dünyanın dört bir yanından çok sayıda şirket ve kuruluş jeotermal endüstrisinden sergi alanları ile kapsamlı bir endüstri sergisi olmayı vaat edecek.

Bjarni Pálsson, WGC 2020 Organizasyon Şirketi Başkanı; “İzlanda, jeotermal enerji alanında sadece elektrik üretimi açısından değil, aynı zamanda doğrudan kullanım, keşif, araştırma ve yenilikçilik ve eğitim açısından da liderlerden biri, aynı zamanda WGC mekanına 100 kilometrelik bir alanda jeotermal kullanım biçimlerinin çoğu keşfedilmiştir. Şüphesiz jeotermal endüstrisi için teknoloji ve hizmetlerini 2020 yılında Reykjavik’te sunması eşsiz bir fırsattır.”, dedi.

Sergi ve sponsorluk fırsatları hakkında ayrıntılara buradan erişebilirsiniz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy