Haberler

Düşük sıcaklıklı jeotermal kaynakların başarılı bir şekilde geliştirilmesi üzerine web semineri serisi

Web semineri duyurusu
Cannur Bozkurt 30 Eyl 2020

NZ Yardım Programı ile birlikte, mühendislik grubu Jacobs ve Ormat Technologies, daha düşük sıcaklıktaki jeotermal kaynakların başarılı bir şekilde nasıl geliştirileceğine dair beş oturumluk bir web semineri dizisi düzenleyecek.

Yeni Zelanda Büyükelçiliği (Jakarta) Yeni Zelanda Yardım Programı ile birlikte mühendislik grubu Jacobs ve Ormat Technologies, Düşük Sıcaklıkta Jeotermal Kaynakların Başarıyla Nasıl Geliştirileceği üzerine beş bölümden oluşan bir web semineri serisini duyurdu.

Serinin ilki olacak etkinlik 1 Ekim 2020 Perşembe, 10:00-11:00 Cakarta saatinde (Türkiye saati ile6:00 – 7:00 arası) yapılacaktır.

Web seminerine kayıt işlemini buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Önümüzdeki haftadan itibaren başlayacak 5 özel web seminerine katılım ücretsiz olacak, hem jeotermal kaynak, hem mühendislik hem de teknoloji perspektiflerinden endüstri liderleri tarafından yönetilecektir.

Haftalık web seminerleri; geliştirme geçmişi, keşif teknikleri, kuyu tasarımı ve sondajı, pompalı ve ikili (binary) teknoloji ve ayrıntılı vaka çalışmalarını kapsayacaktır. Etkinlik, binary teknoloji ve düşük sıcaklık jeotermal sistemleri geliştirme konusunda 50 yılı aşkın deneyimlerini paylaşacak olan ORMAT’tan bir şeyler öğrenmek için bir fırsat yaratmaktadır.

Kaynak: ThinkGeoEnergy