Haberler

Eskişehir Valiliği YİKOB’dan jeotermal ruhsat ihalesi duyurusu

Eskişehir YİKOB'dan jeotermal ruhsat ihalesi duyurusu
Cannur Bozkurt 9 Kas 2020

Eskişehir Valiliği YİKOB’un Resmi Gazete’de yayımladığı ilama göre, ilin 9 ilçesinde, 12 adet jeotermal kaynak ve doğal mineralli su ruhsat sahası ihale edilecek.

Eskişehir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’nın (YİKOB) Resmi Gazete aracılığı ile paylaştığı ilamda, ilin Mahmudiye (2 adet), Alpu, Tepebaşı (2 adet), Mihalıçcık, Sarıcakaya, Günyüzü, Sivrihisar (2 adet), Çifteler ve Odunpazarı ilçelerinde toplam 12 adet jeotermal kaynak ve doğal mineralli su ruhsat sahasının ihale edileceği duyuruldu.

İhale edilecek olan sahanın muhammen bedelleri yaklaşık 50,000 TL ile 610,000 Tl arasında, geçici teminat bedelleri ise yaklaşık 1,5000 TL ile 18,000 TL arasında değişmektedir.

İhaleye katılacak gerçek ve tüzel kişilerin, tekliflerini ihale tarihi ve saatine dek Eskişehir Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığına vermeleri ya da iadeli posta vasıtasıyla göndermeleri gerekmektedir. Son teklif verme tarihi ve saatine kadar Başkanlığa ulaşmayan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

İhale, Eskişehir YİKOB toplantı salonunda (Deliklitaş Mah. 2 Eylül Cad. 121 Odunpazarı/ESKİŞEHİR) 23/11/2020 tarihinde, Pazartesi günü, Saat 10:00’dan itibaren yapılacaktır.

Kaynak: Resmi Gazete