Haberler

Filipinler Jeotermal Derneği – Webinar ve Genel Toplantı Oturumları

NGAP Toplantı Duyuru Afişi
Cannur Bozkurt 26 Eyl 2020

Filipinler Ulusal Jeotermal Derneği (NGAP), 7, 14 ve 21 Ekim 2020'de yapılacak üç günlük ek web seminerleri ve 28 Ekim 2020'de Yıllık Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirecek.

Filipinler Ulusal Jeotermal Derneği (NGAP), 7, 14 ve 21 Ekim 2020 (her gün iki saat ve 28 Ekim 2020’deki Genel Kurul Toplantısı) olmak üzere üç günü kapsayan bir web semineri serisini duyurdu.

2020 yılı, covid-19 salgını nedeniyle herkesin hayatının her alanında eşi görülmemiş bir küresel yıkımı beraberinde getirdi. Yüz yüze toplantılar mümkün olmadığından, Filipinler Ulusal Jeotermal Birliği (NGAP), herkesin güvenliğini sağlamak için Yıllık Genel Kurul Toplantısını Sanal Olarak düzenlemeye karar verdi. Kurul ayrıca Ekim ayında, GAM’de sona erecek olan bir dizi haftalık web semineri düzenledi. NGAP, bu yaklaşan etkinliklere katılabileceğinizi umuyor. Filipinler ve Yeni Zelanda’dan endüstri uzmanlarından mükemmel sunumlar ve katılımcıları sürprizler bekliyor olacak.

Web semineri sırasında, dijital uygulamalar, operasyonel zorluklar ve sondaj ile ilgili en son konular Filipinler ve Yeni Zelanda’daki jeotermal endüstrisinden meslektaşlar tarafından sunulacak.

Web seminerlerinde denetimli makine öğreniminin kuyu çıktı tahminine nasıl yardımcı olduğu, çevrimiçi ölçek çözülmedeki ilerlemelerin enjeksiyon kuyularının arıza süresini azalttığı ve sondaj kıyaslama ve teknolojilerinin sondaj maliyetlerini nasıl düşürdüğü konusunda bilgi ve deneyimler paylaşılacak.

NGAP Genel Kurul Toplantısı ve Webinar Serisi

Kaynak: ThinkGeoEnergy