Haberler

GRC Annual Meeting 2017- Bildiri Çağrısı son tarih 31 Mayıs 2017’ye kadar uzatıldı

GRC 2015 Yıllık Toplantısı Açılış Oturumu, Reno / NV (Kaynak: ThinkGeoEnergy)
Eren Günüç 31 Mar 2017

GRC (Jeotermal Kaynaklar Konseyi), Salt Lake City'de 1-4 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Yıllık Toplantısı için Bildiri Çağrısı son tarihini 31 Mayıs 2017 tarihine kadar uzattı.

Jeotermal Kaynaklar Konseyi (GRC), 1-4 Ekim 2017 tarihleri ​​arasında Salt Palace Convention Center’da gerçekleşecek dünyanın en büyük jeotermal konferansı için biliri çağrısı yapmıştı.

Jeotermal Kaynaklar Konseyi Yıllık Toplantısı 1-4 Ekim’de Salt Lake City, Utah, ABD’de yapılacaktır.

“Jeotermal Enerji – Daha Fazla Gücü” temalı 41. GRC Yıllık Toplantısı, 24 saat, yılda 365 gün, temiz ve güvenilir yenilenebilir enerjinin kullanılabilirliğini yansıtacak ve esnek ve baz yüklü güç üretimi sağlayacak.

GRC Yıllık Toplantısı, önde gelen jeotermal enerji bilimcileri, üreticileri, yenilenebilir enerji endüstrisi paydaşları, düzenleyiciler, kamu hizmet şirketleri ve kilit önemdeki ilgili iş liderlerinin sektörün en büyük yıllık toplantısıdır. Dört günlük etkinlik, teknik, politika ve pazar konferansı oturumları, eğitim seminerleri, yerel jeotermal ve yenilenebilir enerji projeleri turları ve sayısız ağ oluşturma fırsatları sunacak.

GRC’nin küresel topluluğa bağlanmasındaki rolünü vurgulayarak, 1.260’dan fazla katılımcı, dünyanın dört bir yanından 2016 GRC Yıllık Toplantısı’na ve GEA GeoExpo +’ya katıldı. Dünya genelinde hem esnek hem de baz yüklü güç üreten güvenilir bir yenilenebilir enerji kaynağı olan jeotermal alanındaki artan ilgi ile GRC 2017’de daha da güçlü bir uluslararası katılıma devam etmek istiyor.

Kaynak: GRC via English World Leading Geothermal News Page ThinkGeoEnergy