Haberler

Green Chemicals, IGC Türkiye Jeotermal Kongresi’nin ana sponsorlarından biri oldu

GREEN Chemical, 4. IGC Türkiye Jeotermal Kongresi sponsorlarından oldu
Cannur Bozkurt 8 Eki 2019

JeotermalHaberler ve IGC.etkinlikleri, GREEN Chemicals'ın İzmir, 6-8 Kasım 2019'da düzenlenen 4. IGC Türkiye Jeotermal Kongresi ve Fuarı'na MW sponsoru olarak katıldığını duyurmaktan gurur duyuyor.

GREEN Chemicals, 6-8 Kasım 2019’da İzmir’de düzenlenecek olan 4. IGC Türkiye Jeotermal Kongresi’ne ve Fuarına katıldı. 4. kez düzenlenen IGC.events etkinliğinde, Türkiye jeotermal sektörünü ve uluslararası meslektaşlarını İzmir’de bir araya getirecek Türkiye’nin jeotermal enerji pazarının kalbidir. Tam bir program ve fuar ağ oluşturma için harika fırsatlar sunacak ve Türkiye’deki jeotermal kaynakların geliştirilmesine yönelik mevcut fırsatlar, zorluklar ve çözümler hakkında daha fazla bilgi edinecektir.

Green Chemical, 1995 yılında tamamen ulusal sermaye ile kurulan çok ortaklı ve kendi alanında en büyük yerel şirkettir. Ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet gösteren GREEN Chemicals, sürekli büyüme ve yüksek performans gösteren lider bir şirkettir. Şirket su arıtma, metal arıtma, atık su arıtma, jeotermal, madencilik, petrol ve gaz teknolojileri, endüstriyel sistemler, otomasyon ve yapıştırıcı alanlar için hizmet vermektedir.

Üniversitelerin ve firmanın temsil ettiği uluslararası firmaların yanı sıra doktora düzeyinde eğitim almış yerli ve yabancı mühendislerinin desteklediği güçlü bir Ar-Ge birimi olan Türkiye, 411. Ar-Ge Merkezi olarak seçildi. GREEN Chemicals, özellikle kimya endüstrisinde faaliyet gösteren 21. Ar-Ge merkezidir.

Şirket, teknolojisindeki ve en yeni teknolojinin kullanımındaki süreçleri yakından takip ediyor:

  • Ulusal ve uluslararası sanayi şirketlerinin öncelik sırasındaki girdi maliyetlerini düşürmek, aynı zamanda kaliteyi artırmak.
  • Proses ömrünü korumak
  • İşlem verimliliğini en üst düzeye çıkarmak, aynı zamanda işletme maliyetlerini en aza indirmek,
  • ve buna bağlı olarak, teknolojik ve çevre dostu ürünlerimizle müşterilerimize hizmet vermek.

Şirketin uzman ekipleri yeni araştırma ve gelişmeleri yakından takip ediyor. Bu doğrultuda, uzman ekipler tarafından tasarlanan dünya standartlarında özel kalite ürünler, birinci önceliği müşteri memnuniyeti olan girişimci mühendisler ile sektöre güvenilir ve ekonomik hizmetlerle tanıtılmak; bu nedenle süreçler üzerinde herhangi bir sorun olmadan müdahale edilebilmektedir.

GREEN Chemicals, kendi uzman ekibinin yanı sıra 300 kişiden oluşan ulusal ve uluslararası bayi zinciri ile sektöre en iyi hizmeti en ekonomik şekilde sunmayı ilke edinmiştir. Tüm ürünleri fabrikada üretilir ve ISO 9001 ve 14001 sertifikalarına sahiptir.

Şirket ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.