Haberler

Hatırlatma: WGC 2020 – Sanal Etkinlik ve Küresel Güncellemeler – 27 Nisan 2020

WGC 2020 Sanal Etkinlik tanıtımı
Cannur Bozkurt 23 Nis 2020

Bir haftadan daha kısa bir süre içinde, 27 Nisan 2020'de, wgc2020.com'da sunulacak olan ‘WGC 2020 Sanal Etkinliği’ için heyecan artıyor.

Bir haftadan kısa bir süre sonra Dünya Jeotermal Kongresi 2020 İzlanda, Reykjavik’te başlayacaktı. Etkinlik, koronovirüse karşı alınan önlemler nedeni ile ertelenmek zorunda kaldı. Ancak organizatörler, daha önce duyurduğumuz üzere, gerçekleştirilecek sanal bir etkinlik ile, 27 Nisan 2020’de WGC 2020 Sanal Etkinlik ve Global Güncellemeler ile kongrenin bir kısmını sizlerle paylaşmak arzusunda.

İzlanda organizasyon komitesinin başkanı ve eş başkanı tarafından düzenlenen programda Jeotermal Güç ve Doğrudan kullanımla ilgili Küresel Güncelleme Bildirileri ve Yönlendirme Komiteleri, Teknik Program, IGA, Jeotermal Eğitim Programı (GRO) ve İzlanda Cumhurbaşkanı’nın sunumları yer alacak.

Etkinlikten sonra hem Global Güncellemeler hem de WGC 2020 için Ülke Güncellemeleri kataloğunun tamamı IGA web sitesinde sunulacaktır.

Bu nedenle, https://www.wgc2020.com adresinden 27 Nisan saat 17:00 (Türkiye saati ile) sanal etkinliğe katılabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Etkinlik kayıt altına alınacağından, WGC 2020 web sitesinden daha sonra da izleyebilirsiniz.

WGC2020 etkinliğin sponsorluğu için Welltec’e teşekkür ederiz.

Welltec petrol ve gaz endüstrisi için iyi teknoloji ve çözümler geliştirmekte ve sağlamaktadır. Şirket hem iyi tamamlama teknolojisi hem de iyi performans ve bütünlüğü sağlayan müdahale çözümleri ile gerekli yöntemleri kullanarak rezervuarların performansını optimize etmeye yardımcı olmaya adamıştır. Şirket sitesi: https://welltec.com/

Kaynak: ThinkGeoEnergy