Haberler

IGC Etkinlikleri Jeotermal Yatırım Otumu; İsviçre, Fransa, Hırvatıstan

IGC.Invest Geothermal etkinlik duyurusu
Cannur Bozkurt 9 Kas 2020

17 Kasım’da gerçekleşecek IGC Invest jeotermal yatırım etkinliği, İsviçre, Fransa ve Hırvatistan’a odaklanarak, bu ülkelerdeki yatırım fırsatları ve yasal çerçeve hakkında bilgi paylaşımında bulunacak.

ThinkGeoEnergy ve Enerchange, Almanya, Frankfurt / Main’de üçüncü jeotermal yatırım forumuna hazırlanıyor. Avrupa’nın finans sektörünün merkezinde düzenlenen etkinlik, risk azaltma, erken aşama finansmanı, piyasa genel bakışları ve finansman araçları gibi jeotermal enerji gelişimine yatırım yapmanın önemli unsurlarına odaklanacak.

IGC Invest Jeotermal Toplantısı, 17 Kasım’da 13:30 – 19:30 saatleri arasında (Almanya saati ile 11: 30-17: 30) WFW’nin Frankfurt’taki yönetim kurulu salonunda gerçekleştirilecek. Etkinlik, fiziksel olarak Frankfurt’ta 10 katılımcı  ve sanal olarak dünyanın dört bir yanından toplantıyı takip etme seçeneğiyle gerçekleştirilecek karma bir etkinlik olacak.

Planlanan üç oturum, İsviçre, Fransa ve Hırvatistan’daki jeotermal yatırım fırsatları ve yasal çerçeveye odaklanacak. Ülke oturumlarından yalnızca birini seçebilir ya da hepsine birden katılabilecek şekilde kayıt yaptırabilirsiniz.

Etkinlik sadece sunumlarla bilgi sağlamaktan ziyade bilgi alışverişine de odaklanacak. IGC Invest Jeotermal Toplantı Platformuna buradan kaydolabilirsiniz.

Kaynak: Etkinlik web sitesi