Haberler

IGC Invest Geothermal – Finans ve Yatırım Forumu, Frankfurt, Almanya 07.11.2017

www.investgeothermal.com
Eren Günüç 19 Eyl 2017

IGC Invest Geothermal, ilk küresel jeotermal yatırım forumu 7 Kasım 2017'de Frankfurt / Almanya'da gerçekleşecek.

ThinkGeoEnergy, uzun yıllardır jeotermal enerji gelişimine ilişkin finansal konuları ve finansal sektörü ve jeotermal şirketleri bir Finansman ve Yatırım Forumu’nda bir araya getirme fikrini savunmakta.

ThinkGeoEnergy ve Enerchange, sizleri Almanya’nın Frankfurt kentindeki ilk küresel jeotermal yatırım forumuna davet ediyor. Avrupa finansal sektörünün merkezinde düzenlenen etkinlik; risk hafifletme, erken aşamalı finansman, piyasa teşvikleri, harmanlanmış finansman seçenekleri, çok oyunculu projeler ve çıkış stratejileri gibi jeotermal enerji gelişimindeki önemli yatırım unsurları üzerinde yoğunlaşacak.

Tarih: 7 Kasım 2017
Yeri: Frankfurt am Main / Almanya
Yer: Mövenpick Hotel Frankfurt City
Etkinlik web sitesi: www.investgeothermal.com
Erken kayıt indirimi: 22 Eylül 2017 tarihine kadar indirimli kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Türkiye, Endonezya, Afrika, Avrupa, Latin Amerika ve diğerleri gibi büyüme pazarlarındaki gelişmelere olan artan ilgi ile gelişme, özellikle kalkınmanın ilk aşamalarında projeler için yeterli fon sağlamanın zorluğuyla karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Çok taraflı programlar ve kalkınma bankaları, erken aşamalarda kalkınmaya yardım ederken, jeotermal projeleri ilerletmek için fon sağlanmaktadır.

IGC Invest Geothermal etkinliği, özel sermaye, altyapı, borç, kurumsal yatırımcılar ve kamu hisse senedi fonları gibi jeotermal sanayi jeotermal endüstrisi (GI) liderleri ve uluslararası yatırımcılar için bir yıllık forum ve platformun yanı sıra kalkınma gibi kamu finansman ortakları yaratmayı amaçlıyor bankalar, fonlar ve kurumlar. Ayrıca, yatırımcıların ve jeotermal enerji endüstrisinin, küresel olarak enerji altyapı geliştirme yatırımlarının fırsatlarını ve zorluklarını öğrenmesi için bilinçlendirilmesine yardımcı olmak için kurulmuştur.

Etkinliğin ana ortakları:
Rödl & Partner, Dünya Bankası ve Avrupa Jeotermal Enerji Konseyi (EGEC)

IGCInvest_event_structure

 

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi için etkinlik web sayfasını ziyaret edebilirsiniz: IGC Invest Geothermal

ThinkGeoEnergy aracılığıyla