Haberler

IGC Invest Geothermal’da Orcan Energy’den Küçük Ölçekli ORC sunumu

Orcan Energy Enerji Üretim Üniteleri (kaynak: haber görseli)
Cannur Bozkurt 21 Mar 2019

Münih/Almanya merkezli küçük ölçekli ORC tedarikçisi Orcan Energy, 28 Mart 2019 tarihlerinde Frankfurt'ta yapılacak IGC Invest Jeotermal Finans ve Yatırım Forumu'na katılacak.

Orcan Energy’nin IGC Invest Geothermal’ın III. Oturumunda, CFO, Wolfgang Brand’ın “ORC 2.0 – düşük maliyetli net ve brüt elektrik üretimi” başlıklı sunumu Orcan’ın verimlilik PACK’lerinin ekonomik verimliliğini tanıtacak ve net ve brüt elektrik üretimini tartışacak. Ayrıca Brand, Orcan’ın dünya çapındaki referanslarına dayanarak, küresel jeotermal pazarlardaki verimlilik paketleri (hızlı teslimat, Plug’n Play kurulum, düşük bakım, yüksek kullanılabilirlik) rekabet avantajını vurgulayacak.

Orcan Energy AG, Münih merkezli lider bir Avrupa Temiz Teknoloji şirketidir. Şimdiye kadar, Orcan Energy AG dünya çapında 200’den fazla modül satmış ve evrensel olarak düşük sıcaklık sektöründe en büyük sağlayıcı haline gelmiştir. Orcan Energy müşterileri, dünya çapında en düşük enerji maliyetinde temiz elektrikten yararlanmaktadırlar. Muazzam küresel çapta kullanılmayan ısı potansiyeli göz önüne alındığında, şirket kendini yarının enerji dünyasında vazgeçilmez bir oyuncu olarak görmektedir.

Programın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

igcinvest19_1120x300_newsletter

Kaynak: ThinkGeoEnergy