Haberler

IGC Invest Jeotermal, 17 Eylül 2020, Avrupa’da jeotermal kalkınma odaklı toplantı

IGC Invest Etkinlik Duyurusu
Cannur Bozkurt 8 Eyl 2020

Koşullar nedeniyle yaklaşım ve programdaki çeşitli değişikliklerle, IGC Invest Geothermal, etkinliğin Frankfurt'taki ortak hukuk firması Watson Farley & Williams'ın tesislerinde gerçekleşecek, ancak daha geniş katılım sağlayan sanal bir kurulum da mevcut.

Bu yılki IGC Invest Jeotermal toplantısında Avrupa’da jeotermal kalkınma yrni bir yaklaşımla tartışılacak.

Etkinlik fiziksel olarak, 17 Eylül 2020’de Frankfurt’ta Watson Farley & Williams‘ın yönetim kurulu odasında gerçekleştirilecek. Avrupa’daki jeotermal gelişim hakkında genel bir bakış sunacak ve Alman pazarındaki yatırım fırsatlarına ve EEG konularına odaklanacak.

Covid-19’un gelişimi, bizi IGC Invest Jeotermal Etkinliğin biçimini bir kez daha değiştirmeye zorladı. Günümüzde uluslararası seyahat son derece karmaşık ve karantina tehlikesiyle karşı karşıya olduğundan, etkinlik daha kısa ve daha küçük ama daha sık bir çerçevede gerçekleştirilecek. IGC Invest Jeotermal Toplantı Serisi, her iki ayda bir, Avrupa’daki iki ülkenin jeotermal gelişimine odaklanacak. Etkinlik, canlı ve çevrimiçi katılım imkanı sunmakta. Fiziksel katılımda, yaklaşık 20 kişi tanışma ve tartışma şansı bulacak. Çevrimiçi toplantıda katılımcılar ThinkGeoEnergy’nin müdürü Alexander Richter tarafından yönlendirilecek.

Program, 17 Eylül 2020’de, EGEC ve Avrupa Yatırım Bankası tarafından verilecek olan Avrupa’daki jeotermal kalkınmaya genel bir bakışla başlayacak. Daha sonra Enerchange’den Dr. Jochen Schneider, Alman pazarını sunacak ve ardından Alman Pazarında projelerdeki yatırım olanaklarıyla ilgili bir güncelleme yer alacak. Lityum burada da ilginç fırsatlar sunuyor. Yenilenebilir Kaynak Yasası’nın ertelenmesi ve azaltılmasıyla ilgili tartışma WFW’den Maximilian Boemke tarafından sunulacak.

IGC Invest Jeotermal Toplantısı 17 Eylül 2020’de saat 15.00’da başlayacak ve 17.30 civarında sona erecek. IGC Invest Jeotermal’e kayıtlı katılımcılarımız ücretsiz olarak yer alabilir. Yeni katılımcılar, canlı veya çevrimiçi katılım için IGC Invest Geothermal’in web sitesi üzerinden kayıt olabilirler. IGC Invest Jeotermal, WFW desteğiyle sunulmaktadır.

Yapı ve program hakkında daha fazla ayrıntıya etkinlik web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: IGC Invest Geothermal