Haberler

IGC Invest Jeotermal, Frankfurt / Almanya & Online – 17 Eylül 2020

IGC Invest Jeotermal etkinlik afişi
Cannur Bozkurt 12 Ağu 2020

17 Eylül 2020'de Frankfurt / Almanya'da gerçekleşecek olan bu yılki IGC Invest Jeotermal Finans ve Yatırım Forumu'nu ister fiziksel, isterseniz ise çevrimiçi olarak katılabilirsiniz.

Üçüncü IGC Invest Jeotermal Finans ve Yatırım Forumu 17 Eylül 2020’de Frankfurt, Almanya’da gerçekleşecek.

Koşullar göz önüne alındığında, etkinlik bazı konuşmacıların ve katılımcıların çevrimiçi olarak yer almasına olanak tanıyan karma bir etkinlik olacak.

  • Tarih: 17 Eylül 2020
  • Yer: Sofitel Hotel Frankfurt Oper, Almanya ve Sanal katılım

Sofitel ile birlikte, IGC Invest Jeotermal’i Frankfurt’taki otelde bir varlık etkinliği olarak görmek için Hessen eyaletinin gerçek Kovid-19 düzenlemelerini dikkate alan bir konsept geliştirdik. Halihazırda satılan biletler ve etkinliğe katılan konuşmacıların yanı sıra, yaklaşık 40 bilet mevcut. Ancak yurt dışından gelemeyecek ve sunumlarını online olarak gerçekleştirecek konuşmacılar olduğu için internet üzerinden de etkinliğe katılma şansı var.

Program, Mart ayındaki ilk tarih için planlananla aşağı yukarı aynı olacak. Başlıca konular risk ve jeotermal yatırım fırsatlarıdır. Potansiyel riskler, mevcut çözümlerin yanı sıra yatırımcıların üstesinden gelmek zorunda oldukları zorluklar temelinde ele alınmaktadır. Öğleden sonra, farklı ülkelerden ülke raporları ve projeleri yatırım perspektifinden tanıtılacak.

Daha fazla bilgi içini kayıt işleminizi de gerçekleştirebileceğiniz web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Enerchange ve ThinkGeoEnergy arasındaki IGC etkinlikleri işbirliğinin bir parçası olarak düzenlenen ilgi çekici web seminerlerini kaçırmamanızı öneririz.

Kaynak: ThinkGeoEnergy