Haberler

IGC Türkiye 2017 Jeotermal Kongresi Fotoğrafları ve Sunumları yayınlandı

IGC Türkiye 2017 Exergy Saha Gezisi - Greeneco JES (fotoğraf: Eren Günüç)
Eren Günüç 14 Haz 2017

IGC Türkiye 2017 Uluslararası Jeotermal Kongresi kapsamında gerçekleşen sunumlar ve çekilen fotoğraflar yayınlanmaya başladı. Tüm fotoğraflar bu hafta içinde sosyal medya sayfalarımızdan katılımcılarımız ile paylaşılacaktır.

22-24 Mayıs 2017 tarihleri arasında İzmir’de ikincisi düzenlenen IGC Türkiye 2017 Uluslararası Jeotermal Kongresi katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Dünya Bankası Çalıştayı ve IGC Türkiye Kongresi’nde sunulan sunumların tamamını katılımcılarımız ile geçtiğimiz günlerde paylaştık.

Önemli not: Kongre sunumlarımızı sadece kongre katılımcılarımız ile kayıtlı oldukları kongre süresi kadar paylaşmaktayız. IGC Türkiye 2017 katılımcısı olmadan sunumları erişim yapılamamaktadır.

Kongrede kaydınız var ama dosyalara erişmekte sorun yaşıyorsanız lütfen [email protected]com adresine bir e-posta yollayın.

Umarız çalıştaylarımızı ve kongremizi faydalı bulmuşsunuzdur ve önümüzdeki yıl 2018 Nisan ayında İzmir’deki aynı yerde üçüncüsü yapılacak olan IGC Türkiye 2018‘de yine aramızda olursunuz.

Ayrıca konferansımızdan ve etkinliğimizden bir dizi fotoğraf yayınladık. Aşağıdaki bağlantılardan fotoğraflara erişebilirsiniz.

ThinkGeoEnergy flickr sayfasından ilerleyen günlerde yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı indirebilirsiniz. Sayfayı takip etmeyi unutmayın.