Haberler

IGC Türkiye 2017 Jeotermal Kongresi İndirimli Kayıtlar İçin Son Tarih 15 Mayıs

IGC Türkiye 2016 Uluslararası Jeotermal Kongresi'nden fotoğraflar
Eren Günüç 2 May 2017

IGC Türkiye 2017 Uluslarası Jeotermal Kongresi, Çalıştayı ve Sergisi tüm Türkiye jeotermal sektörünü ve yurt dışı yatırımcıları bir çatı altında topluyor. İndirimli fiyatlar için son tarih 15 Mayıs 2017.

IGC Türkiye Uluslararası Jeotermal Kongresi, Çalıstayı ve Sergisi’nin ikincisi, 22-24 Mayıs 2017 tarihleri arasında Dünya Bankası ve ESMAP (Energy Sector Management Assistance Program) ortak ev sahipliğinde,  Jeotermal Haberler, ThinkGeoEnergy ve Enerchange organizasyonu ile Swissôtel Büyük Efes,İzmir’de gerçekleştirilecektir.

IGC Türkiye 2017 İş birliği ortakları ise; Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği (JESDER), T.C. Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği (JKBB) ve Jeotermal Enerji Kaynaklarını Araştırma ve Değerlendirme Vakfı (JEVAK)’dır.

22 Mayıs 2017 IGC Çalıştay Günü olup, Dünya Bankası Çalıştayı ve Teknik Çalıştay eş zamanlı olarak yapılacaktır. 

Dünya Bankası tarafından IGC Türkiye 2017 konferasının ilk günü gerçekleşecek Dünya Bankası Çalıştayı kapsamında katılımcılar ile Dünya Bankası’nın Türkiye Jeotermal Kalkınma Projesi Fonu hakkında bilgiler paylaşılacak, aynı zamanda çalıştayda “Durum çalısmaları da dahil olmak üzere, jeotermal projelerin çevresel, iklim değişikliği ve sosyal etkilerinin yönetimi konulu bir eğitim oturumu” düzenlenecektir.

IGC Türkiye 2017 katılımcılarına geçen sene olduğu gibi harika bir Network ve iş ağı oluşturma fırsatı sunuyor. Bunun için özellikle 22 Mayıs Akşamı tüm IGC Türkiye katılımcılarını  Exergy Secret Garden Lounge etkinliğine davet ediyor.

 

23 Mayıs 2017 IGC Kongresi’nin konferans günü açılış konuşmaları ile başlayacak, eş zamanlı iki salonda farklı konularda oturumlar ile devam edecektir. Bu forum konuları;Jeotermal projelerin ekonomisi ve verimliliği, Jeotermal Projelerin Finansmanı, Belediyelerde Isı Kullanımı, Araştırma Yöntemleri, Kuyu Testleri ve Yorumlama, Operasyon/İşletme Yönetimi ve Karbondioksit hususlarıdır.

İkinci gün yine Dünya Bankası yetkilileri tarafından Türkiye Jeotermal Kalkınma Projesi konularının devamı niteliğinde bir finans oturumu gerçekleştirilecektir.

24 Mayıs 2017 kongrenin üçüncü günü olup Exergy Teknik Saha Gezisi ile devam edecek, Aydın ve çevresindeki en az iki jeotermal elektrik santraline saha gezisi düzenlenecek, bu ziyarette saha ve santral ile ilgili bilgiler katılımcılarla paylaşılacak, soruları yanıtlanacaktır. 

Sunumlar İki salonda da eş zamanlı İngilizce-Türkçe & Türkçe- İngilizce tercümanlar eşliğinde yapılacaktır.

IGC Türkiye 2017 kapsamında katılımcıları iki kattan oluşan geniş bir sergi alanı bekliyor. Birinci alan kongre salonlarının ve sponsor standlarının bulunduğu sergi alanı, diğeri ise jeotermal yatırımcıların, jeotermal projesine ortak arayan firmaların, jeotermal turizm firmalarının ve ismini tüm sektöre duyurmak isteyen firmaların olduğu 4. kat sergi alanı. (Düşük bütçe ile stand açmak isteyen firmalar içindir, bilgi için iletişime geçiniz)

5.Kat Sergi Planı  (Son Güncelleme 1 Mayıs 2017)

 

Katılım ücretleri JESDER, JKBB, JEVAK üyeleri için 120 Euro,
Jeotermal saha yatırımcıları, akademisyenler, devlet çalışanları ve diğer belediyeler için 150 Euro,
Servis sağlayıcılar, danışmanlar ve yurtdışı katılımcılar için 400 Euro’dur.Dünya Bankası Çalıştayı ücretsiz olup kayıt için son tarih 13 Mayıs 2017’dir. Kayıtlar www.igc-turkiye.com internet sitesi üzerinden yapılmakadır. İndirim ücretler için son tarih 15 Mayıs 2017 olup sonrasında tüm katılımcılar için fiyat 500 Euro olacaktır.

Jeotermal enerji alanında faaliyet göstermekte olan ya da bu sektöre girmek isteyen tüm yatırımcıları, bilim insanlarını, araştırmacıları, ilgili kurum ve kuruluşları ülkemizde yapılan en önemli uluslararası kongrelerden biri olan ve Avrupa’nın en prestijli kongreleri arasında kabul edilen IGC Türkiye 2017 etkinliğine katılmak üzere İzmir’e davet ediyoruz.

IGC Türkiye Kayıt

Sponsorlarımız ve İş Birliği Ortaklarımız
Sponsorluk ve Sergi Fırsatları için lütfen iletişime geçiniz.
Ek bilgi sunumu için lütfen tıklayın.

Bize katılın!
eren@jeotermalhaberler.com