Haberler

Japon Geoscience Enterprise Inc. (GSE), Mira Geoscience ile özel satış anlaşması imzaladı

Geoscience Enterprise web sitesi ekran görüntüsü
Cannur Bozkurt 2 Kas 2020

Japon Geoscience Enterprise, müşterilerine jeobilimle ilgili hizmetler de sunabilmek için, Kanadalı Mira Geoscience ile özel bir satış acentesi anlaşması imzaladı.

Japonya merkezli Geoscience Enterprise Inc. (Merkez Ofis: Minato-ku, Tokyo; CEO: Yoshihiro Maruyama; bundan sonra ‘GSE’ olarak anılacaktır) entegre 3B yer modeli oluşturma çözümlerinin dünya lideri olan, jeolojik ve jeofizik yazılım ve danışmanlık hizmetleri şirketi Mira Geoscience (Merkez Ofis: Montreal, Kanada) ile özel bir satış acentesi anlaşması imzaladı.

GSE, yer bilimi, tarım bilimi, biyogaz ve jeotermal araştırma alanlarında hizmetler ve danışmanlık sunar. Jeoloji, jeofizik, jeokimya, yeraltı suyu, deniz jeolojisi, tarımsal üretim, biyogaz (atıktan güce) ve jeotermal fizibilite çalışmaları ve üretimi konularında uçtan uca hizmetler ve danışmanlık sağlıyoruz.

Mira Geoscience ile yapılan özel satış anlaşması ile, GSE, jeobilimle ilgili hizmetler arayan müşterilerine en iyi sonuçları sunmak için endüstri lideri entegre 3B yer modelleme teknolojisinden yararlanabilecek. Ayrıca, iki bölgenin, özellikle jeotermal sektöründeki devasa enerji kaynakları potansiyelinin daha da açığa çıkarılmasına katkıda bulunacağından emin oldukları için, ürünlerini Japonya ve Tayvan’da tanıtacak ve popüler hale getirecekler.

Mira Geoscience, teknolojilerinin jeolojik, jeofizik, jeokimyasal ve jeoteknik veri setlerini sorunsuz bir şekilde entegre etme kapasitesinin eşsiz olmasıyla rakiplerinin önündedir. Yerbilim danışmanlık hizmetleri sağlamak ve büyük şirketler ve Ar-Ge kuruluşlarıyla çalışmak, onlara yazılımlarını ve modelleme iş akışlarını sürekli olarak iyileştirmeye yardımcı olan geri bildirimlere erişim sağlar.

Kaynak: ThinkGeoEnergy